Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ajánlana jo nögyogyászt...

Valaki ajánlana jo nögyogyászt pesten?

Figyelt kérdés
mindegy hogy nö vagy férfi ,de inkább férfit, mert én most voltam elöször nögyogyásznál és hát kifogtam egy elég paraszt és durva nöt.

2022. okt. 13. 14:01
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. okt. 13. 14:04
 2/7 A kérdező kommentje:
itt van az elözö kérdésem
2022. okt. 13. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Miért baj az, legyél te is paraszt hozzá hogy tudja hol a helye. Meglátod legközelebb milyen kedves lesz.
2022. okt. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

ezért baj.


ez a nö akinél voltam nagyon lenézöen beszélt velem és fojton csak azt ismételte hogy biztos semmi bajom es ez csak hiszti amihez mar hozzászokott.


meg hogy a menstruácio közben jelentkezö fájdalom normális, meg hogy ennyire nem fajhat csak nekem kicsi a fájdalomküszöböm ,meg hogy tulreagálom mert ez egy természetes dolog.



mindezek után megvizsgált,méghozzá olyan durván mintha nem egy ember hanem egy husdarab lennék. és végül azt mondta hogy semmi bajom és elzavart.



hát az ilyesmi miatt nem mertem én nögyogyászhoz menni, valahogy mindig is éreztem hogy ez valami olyan ami után negativ élményel maradok.


ma voltam életemben elöször és egy komoly problémával és ez nagyon rossz volt. durva volt és fájt és azt mondta semmi bajom ,meghogy hisztis vagyok.

2022. okt. 13. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha kifogtál egy bunkó dr nőt ,akkor mind az....
2022. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ,ezert is irtam hogy mindegy hogy férfi vagy nö, de azert inkabb férfit mert sokan mondtak hogy a ferfiak megértőbek ,turelmesebbek és hogy jobban odafigyelnek
2022. okt. 13. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Dr. Mészáros Márta

5.keruletben van, de elég kevésszer dolgozik, és általában 4kor van hozzá az utolsó időpont, mert máshol is dolgozik.


A többi magán dokik közül ő a legolcsobb, de egyébként nagyon kedves is!

2022. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!