Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mélyaltasásos hasi műtét...

D930504 kérdése:

Mélyaltasásos hasi műtét közben, mi lesz a számban? Lélegeztető tubus? Vagy valami? Hogy zajlik egy ilyen műtét?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen műtét lesz?

Igen tubust raknak beléd, de csak miután elaludtál. Aztán ébresztés előtt kiveszik (normálisabb orvosok).

Altatás után szépen beléd vágnak szikével, szétnéznek odabent és megcsinálják a műtétet.

2010. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ciszta,endometriózis..

alhasi műtét

de nyálszívó meg ilyenek is lesznek?

2010. szept. 27. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz nyálszívó, meg a szemedet is leragasztják, a lábaidat, kezeidet leszíjazzák a műtőasztalra.
2010. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, feltefetően leszz lélegeztető tubusod meg minden más. Majd amikor felébredsz meglátod hogy todtod nélkül miket csinálnak veled. Én nekem is volt egy mútétem most 2 éve. Amikor magamhoz tértem anyira gyenge voltam hogy minden mozdulat fájt, Csak az éreztem hogy fáj a kezemen a perfuzió meg iszonyatosan kellet pisilni, egyszerüen nem birtam tartani és bepisiltem és szinte azonnal elaludtam, és ahogy aludtam elfele nagyon mérges voltam hogy mik álnak ki beőlem meg azért mert éreztem hogy be vagyok pelenkázva. Na te is túl leszel rajta.
2010. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!