Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap együtt voltam párommal,...

Tegnap együtt voltam párommal,de fajt. Nem sűrűn szokott fájni de most nagyon. Vegbel környékére is sugárzott a fájdalom. Ovulaciom 4 nap múlva lesz. Ujjazás nem fájt Ez mitől lehet, valakinek van/volt hasonló?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Lázad, fájdalmas vizelés, vérzés és egyéb fájdalmad volt?

Nagyon a kismedencei gyulladásra mutat amit írtál! De menj inkább orvoshoz!

2022. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem volt
2022. okt. 14. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kismillió oka lehet, pár nap szünet és utána próbáljátok újra. Ha akkor is jelentkezik és éles, nyilalló fájdalom akkor irány a nődoki egy uhg-ra.
2022. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. okt. 14. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Pár nap szünet. Addig is sok folyadékot fogyassz főleg teát, 3-4 liter naponta. Lecsuszjaz 1-2 sör is ebböl az jól mossa a vesét és a húgyutat.

A sok folyadékkal egy kicsit alsós a húgyúti rendszeres és egy esetleges lezdődő,pangó bakteriális fertőzest megelőzöl.


Ha ezután és a pár nap szünet után is fáj akkor először gondold át nem uti-e ffi. a farkával a méhszakad, nem volt e keményebb a kefélés vagy a maszti, nem digtatok fel oda olyat őt nem kéne, nem volt egy kis öklözés...


33N apolónő

2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
5 vagyok bocs csak vezetés közben ortam
2022. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:

Ápolónő ilyen mocskos szókinccsel, aki vezetés közben írogat.

Gratulálok, hogy még be is vallod. Remélem látja egy illetékes.

2022. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!