Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy tetoválás...

Mennyire fáj egy tetoválás kézfejre és csukló környékére?

Figyelt kérdés

Bármilyen tapasztalatot szívesen meghallgatok.:)

17L



2015. jan. 17. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

fáj, nem is kicsit.

Nekem az első tetkóm az alkarom külső felén volt. Az nem fájt, inkább csak néha-néha kellemetlen volt. A második tetkóm a csuklómra került, na ott volt amikor szólnom kellett, hogy pihenjünk mert fáj.

2015. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elsö tetkom a csuklomra került meg sem éreztem mondta is utánna a tetoválonak hogy lhet hgy alig éreztem és nem kaptam érzéstelenitöt sem
2015. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké...koszonom a valaszokat!
2015. jan. 17. 22:31
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindkét helyen van és ha választani kellene, hogy melyik fáj jobban akkor csukló. Az sem irtó nagy fájdalom, inkább kellemetlen...ezen viszont sokat segíthetsz azzal ha nem betegen mész és kipihened magad és eszel előtte energia dús kaját pl. húst. Semmiféle alkoholt ne fogyassz előtte, ha gondolod vigyél egy kis vizet magaddal. :) Ezeken rengeteg múlik és nem hülyeségből mondom mert a tetoválómhoz ment olyan csaj aki el is ájult tetoválásnál és miután felmosták akkor mondta el, hogy éppen tüdőgyulladása van.
2015. jan. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!