Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hat napja késik a menstruációm...

Hat napja késik a menstruációm. Mi lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Párommal szeptember elején szakítottunk, szeptemberben meg is jött rendesen, azóta nem volt partnerem. A mostani mensim hat napja késik, benyúlva (most köveztetek meg ezért) barnás a váladékom. Derekam fáj, tegnap a mellem is égett. Csináltam tesztet, ami negatív lett (tegnap első vizeletből). Létezik, h annak ellenére, hogy szeptemberben normálisan megvolt terhes lennék? Nem vagyok buta liba, tisztában vagyok a testemmel, de ez akkor is fura egy olyan ciklusnál, ami mindig pontos. Orvoshoz csak péntekre kaptam időpontot.

2022. okt. 16. 06:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Plusz infó: reggeli hőim: tegnap 36.8, ma reggel 36.6, alap 36.3.

30 éves vagyok

2022. okt. 16. 06:14
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

Lehet akár gyulladás is. Lehet a lelki trauma miatt némi átmeneti hormonzavar is. Kedden vagy szerdán csinálj tesztet.

Terhesség első heteiben a mellfeszülés jellemző, de a derékfájás nem. Utóbbi inkább valamilyen gyulladást jelezhet. De ezt tényleg csak orvos tudja. Az önvizsgálat normális dolog. Miért köveznének meg? Csak higiénikusan és óvatosan szabad.

2022. okt. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kezet mostam előtte, meg is mosakodtam. A legtöbben erre negatívan reagálnak.

Szeptemberben időben megvolt és normális mennyiségben, utána nem volt partnerem. Hihetetlen. Sosem voltam ilyen tanácstalan.

2022. okt. 16. 06:23
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2022. okt. 16. 06:24
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem valószínű hogy terhes vagy, menj orvoshoz!
2022. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Ilyenkot arra kell figyelni milyen volt a mensid. Teljesen nornalis ami szokott addig verzett ameddig szokott. Ha valakinek megjön és terhes, akkor egészen más a vérzése. Ne aggódj nem vagy terhes, inkább arra gondolnék hogy a szakitas megviselt.Megfog jonni,ne aggódj. A lényeg hogy ne sresszelj rá vond el a figyelmedet. Régen en is úgy neztem hogy megjott e, hogy picit felnyultam. Ha mar van barnazas akkor mar “úton van”
2022. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Lehet a mensim is olyan, mint én. Ha valamit rám erőltetnek, akkor csak azért se… a mensim is ilyen lehet, nagyon várom és csak azért se… 😅
2022. okt. 16. 08:41
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Ha szeptemberben megjött akkor nem vagy terhes. (Persze csak akkor ha utána nem szexeltetek)


Szerintem megviselt a szakítás, attól késik.

2022. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem én pontoztalak le :O

Köszönöm válaszod. Megint fájogat a cickóm. Hátha ma..

2022. okt. 16. 08:44
 10/17 anonim válasza:
40%
szia! :) bármi miatt késhet lehet a stressz, hormonzavar, ha már azóta egyszer megjött rendesen normális mennyiségben ne aggódj!! :)
2022. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!