Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hat napja késik a menstruációm...

Hat napja késik a menstruációm. Mi lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés
Párommal szeptember elején szakítottunk, szeptemberben meg is jött rendesen, azóta nem volt partnerem. A mostani mensim hat napja késik, benyúlva (most köveztetek meg ezért) barnás a váladékom. Derekam fáj, tegnap a mellem is égett. Csináltam tesztet, ami negatív lett (tegnap első vizeletből). Létezik, h annak ellenére, hogy szeptemberben normálisan megvolt terhes lennék? Nem vagyok buta liba, tisztában vagyok a testemmel, de ez akkor is fura egy olyan ciklusnál, ami mindig pontos. Orvoshoz csak péntekre kaptam időpontot.

2022. okt. 16. 06:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Még mindig tiszta a tisztaságim, de picit felnyúlva egyre nagyobb mennyiségű vér marad az ujjamon. Nagyon nehezen akar megjönni. Várom a pénteket az orvos miatt
2022. okt. 17. 06:55
 12/17 A kérdező kommentje:

Itt tartok most:

Fájogatott a pocim egész nap. Azt hittem rendesen megjön, de csak picikét maszatolok. Bosszantó..

2022. okt. 17. 17:10
 13/17 anonim ***** válasza:
29%

Meg fog jönni..

Csak ne stresszelj

2022. okt. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megjött
2022. okt. 18. 20:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Na oszt ezért lettem lepontozva

Komoly

2022. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le
2022. okt. 19. 04:35
 17/17 anonim ***** válasza:
15- vannak egyszerűen ilyen idi.ták akik csak járnak kérdésről kérdésre és lepontoznak… Ne foglalkozz velük, nem érdemes
2022. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!