Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utánit hol írnak fel...

Vivienx99 kérdése:

Esemény utánit hol írnak fel Budapesten? (Sürgős)

Figyelt kérdés

Hol vannak sürgősségik ahol írnak fel esemény utáni tablettát?


Nem vagyok Budapesti nem ismerek helyeket, a Google meg szinte csak időpontos helyeket dob fel, amire természetesen már nincs hely.

Újpest, Rákospalota környéke lenne a legjobb de bármi jöhet a lényeg, hogy délután 5-6 fele is tudjak menni!

Köszönöm


(Okoskodóknak: védekeztünk, de kiszakadt a gumi)



2022. okt. 18. 01:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
sajnos csak a lakóhelyed szerinti illetékes nőgyógyász tud neked felírni tablettát mert kötelező előtte egy vizsgálat. szóval az első vonattal haza kéne menned reggel. Mert egy magánrendelőben nem hiszem, hogy tudnának időben fogadni. Esetleg a háziorvosodat kérheted meg, hogy adja meg a nőgyógyász számát akihez tartozol és ha jó fej akkor felírja neked felhőbe és kiválthatod.
2022. okt. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

Én mikor így jártam nem tudtam szerezni tablettát, mert sehol se rendeltek.


Amúgy brutális fájdalommal jár, rosszabb, mint az abortusz.

2022. okt. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

dehogy jár brutális fájdalommal ne ijesztgesd már a kérdezőt.

mellékhatásként felléphet: hányinger, émelygés, fejfájás, szédülés, gyengeség, fáradékonyság, mellfeszülés vagy pecsételő vérzés, de az esetek nagy részében sokan semmit sem éreznek.

2022. okt. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

1-es, NEM kötelező a vizsgálat előtte, a francokat.


Bemész a sürgősségire akár, elmondod, mi a baj, felírja és kész.


Persze, vizsgálat, hát hogyne, amikor max 72 órád van bevenni.

2022. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

És nem, fáj, bár megkavarja a hormonháztartásodat néhány hónapra.


Mellékhatások: maximum mint egy bármilyen gyógyszer esetében, de hogy lenne fájdalmas :D

2022. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

#5 Nem ertem akinek esze birkanyi, annak minek irkalni ?

Nezd csak :

Vannak olyan hüvelyben alkalmazandó, spermiumölő hatóanyagú gyógyszerek, amik a teherbeeséstől való védekezésre hormonmentes megoldást kínálnak. A hüvelyben alkalmazható spermicidek (pl. benzalkónium-klorid, nonoxinol-9 hatóanyagok) készítményei - pl. hüvelykúpként, hüvelytablettaként – recept nélkül is megvásárolhatók a gyógyszertárakban. A hüvelyben alkalmazható spermicidek – az egyéjszakás kalandokba bocsátkozókon kívül - azoknak a nőknek kínálnak ideális védekezési módszert, akik ódzkodnak a viszonylag sok mellékhatással járó hormonális fogamzásgátlók szedésétől, vagy valamilyen alapbetegségük (pl. májbetegség, trombózis), életkoruk (40 év fölött), netán életvitelük (pl. dohányzás) miatt a hormonális megoldások használata kerülendő náluk.

Anno sokat hasznaltam ilyen esemeny utanit es tudom hogy veny nelkul is megvasarolhato !

2022. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%

El tudsz menni magánba. Van egy kedvenc nőgyógyászom, dr varga horgosi néven rendel. Neten fent van az email címe. Szerintem próbálj neki írni egy emailt, írd le a szitut (nem idevalósi vagy, kiszakadt stb). Nagy esellyel delutanig valaszol. Lehet be kell menned, de az is lehet hogy kiirja felhobe.


De osszessegeben barkit valasztasz, az esemeny utani tbaletta keres surgis eset. Tehat hiaba idopontfoglalos a hely, ez kivetelnek fog szamitani.

Vagy fel tudod hivni a helyi nodokidst h ez tortent es tegyen felhobe receptet

2022. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Abba segítsegek légyszi hogy hova tudok MA elmenni!! Akármelyik kórházat hívom nemet mondanak és senki nem tudja megmondani hova menjek
2022. okt. 18. 11:10
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Állandó lakcím, tartózkodási hely vagy háziorvosi praxis szerinti szakrendelőbe mehetsz nyitvatartási időben. Itt kikeresheted, hogy mi jöhet szóba: [link]

(járóbeteg TEK nyilvántartás)

Ha háziorvosi praxis szerint mész, kérhetnek praxis-igazolást, amit a háziorvosod tud kiállítani. Sok sikert!

2022. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Össze fogom tenni a 2 kezem, ha a kérdező kap esemény utánit. Házi orvos mindig hátrál a felelősség alól, és soha nem ír fel semmit.
2022. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!