Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vidéken van bejelentett...

Ha vidéken van bejelentett lakcímem, de sürgősen nőgyógyászati vizsgálatra van szükségem Budapesten, merre menjek?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, viszont továbbtanulás miatt felköltöztem albérletbe Pestre. Egy kisebb vagyon lenne hazautaznom a körzeti nőgyógyászhoz.

Biztos vagyok benne, hogy elkaptam megimt egy fertőzést, viszont az eddigi gyógymódok nem segítenek. Elviselhetetlenek a tünetek, szóval muszak itt találnom dokit aki lehetőleg ingyen fogad, mert nincs felesleges tízezrem a hazaútra illetve egy magándokira sem.

Ilyenkor merre menjek? Fogadni fognal valahol állandó lakcím nélkül?

Előre is köszönöm!



2015. aug. 12. 03:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Muszáj lenne fogadniuk, ha elmondod hogy mennyire súlyos a helyzet.
2015. aug. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az 5. kerületi rendelőintézetben fogadnak, én odajárok állandó pesti lakcím nélkül, itt van a rendelési idő:

[link]


Panyi és Czikmántory doki nem rossz, nincs túl jó modoruk, de legalább rendesen megvizsgálnak és jó gyógyszereket is írnak fel. A többiekről nincsen tapasztalatom.


Annyi, hogy ha bemész az épületbe, akkor lent kell húzni sorszámot, rögtön a bejáratnál bent, aztán hívnak majd a betegirányítási pultnál, beregisztrálnak és fel kell menned a 3. emeletre. Délelőtt és kb délután 3-ig elég kevesen szoktak lenni.

2015. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!