Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan, akinek nem hatott...

Volt olyan, akinek nem hatott a Monural por?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom. Felfázásra kaptam, 2 adaggal írtak fel, mindenki mondta hogy már az elsőtől jobb lesz, de tegnap este beszedtem és ugyan úgy vagyok mára. Szúró alhasi fájdalom, pisiléskor már nem csíp annyira, de utána folyamatosan. Várjak még amíg beveszem a másodikat, lehet hogy csak idő kell, vagy ez rossz jel és menjek vissza? Tapasztalatok? Nem akarom hogy baj legyen :/

2022. okt. 19. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Várj még.Idd meg a másodikat is és ha utána sem jobb akkor menj vissza az orvoshoz.Nekem is 2 tasakkal írtak fel és már az első után jobb volt.
2022. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyelőre mindenkitől azt hallom, hogy az első után már javulást érzett, ezért is ijedtem meg. Köszi a választ, vàrok még!:)
2022. okt. 19. 16:57
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Igen,ez az átlag.De lehet neked kell a második is és aztán lesz csak jobb.

Klion nem jobb olyan szempontból hogy a bélflórát nagyon megpiszkálja hiába szedsz mellé probiotikumot de lehet ha nem lesz jó a Monural akkor azt fogják felírni.

2022. okt. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Én eddig csak 1 tasakkal szedtem. Szerintem ennek részben az a titka hogy megpróbálsz olyan keveset inni amilyen keveset csak tudsz. Azért hogy a monural por tudjon hatni a hólyagban. Ha sokszor pisilsz akkor kipisiled a hatóanyagot.

Főleg az első 12 óra nagyon fontos, ne teázz meg semmi vizeletelválasztó teát ne igyál!

2022. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bevettem közben a másodikat is. Mindig este iszom meg, és mostanában 10 órákat is alszom, úgyhogy volt ideje hatni..:( de egyelőre még mindig csak minimálisan jobb, úgyhogy szerintem ha hétvégére nem javul, elmegyek az urulógia sürgősségire, hátha csinálnak tenyésztést, és nem csak random adnak antibiot...
2022. okt. 20. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Menj el persze ha nem jó.Nem maradhatsz így.
2022. okt. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy tenyésztést, nem minden baktériumra jó a Monural, nekem sem használt!
2022. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltattam, még nem kaptunk eredményt.. azóta égő érzés jelentkezett a hüvelyemnél, már nem tudom hogy a Monuraltol, vagy alapvetően is hüvely fertőzésem volt, amit hólyaghurutnak hittünk, lehet ezért nem hatott :(
2022. okt. 22. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!