Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám felgyorsítani a...

Hogyan tudnám felgyorsítani a mellem növekedését?

Figyelt kérdés
Kicsi melleim vannak, de még eléggé benne vagyok a fejlődőkorban, úgyhogy szinte biztos, hogy még fognak nőni. De jövőre új sulit kezdek, mellékesen valószínűleg csak fiú osztálytársaim lesznek, és szeretném, hogy addigra már nagyobbak legyenek. Már most is néha kellemetlenül érzem magam ekkora mellekkel, mert a körülöttem lévő lányoknak nagyobb van, és az is volt már, hogy bántottak érte, nem durva megjegyzésekkel, de akkor is magamra vettem. Tudom, hogy leginkább a genetika folyásolja ezt be, de ha van valami ami elősegíti a növekedését, az érdekelne

2022. okt. 23. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Tanulni mész oda vagy pasizni?

Jó lenne eldönteni...

2022. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy.
2022. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
2022. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha bántanak érte, szólj vissza: "Még mindig nagyobb, mint az IQ-d." Egyébként sehogy, élvezd az életét, azt, hogy fiatal vagy, a tanulással foglalkozz, az a jövőd.
2022. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Na most ha te leszel ott az egyetlen csaj, mégiscsak neked lesz a legnagyobb melled, ez adjon erőt.
2022. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
A fiú osztálytársaidra inkább az intellektusoddal és tudásoddal hívd fel magadra a figyelmedet - ne a melleddel...
2022. okt. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Kezdj el szexelni.Pasikkal,ne lányokkal.Írass fogamzásgátlót,legyen 2-3 fix partnered.A lényeg hogy sperma jusson a szervezetedbe,mindegy milyen úton.A spermában lévő férfi hormon elhiteti a testeddel hogy készen állsz az anyaságra,és nőni fog a melled.
2022. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom sokan félreértettétek. Nem kelletni akarom magam a leendő osztálytársaimnak, azt is azért írtam, hogy bántanak érte, mert attól félek, hogy akkor jövőre csak még jobban fognak
2022. okt. 23. 12:03
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
De igen, azért írtad mert tetszeni akarsz. Ne félj, a melled nélkül is szét teheted nekik.
2022. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

De miért bántanának...? Amúgy meg egyik füleden be, másikon ki....

Meg kell tanulni kezelni az ilyen agyatlan dolgokat.

2022. okt. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!