Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám megnöveszteni a...

Hogyan tudnám megnöveszteni a bajszomat? 14 éves vagyok és már látszódik a bajszom de elég lassan nő. Hogyan tudnám felgyorsítani a növekedését?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs rá különösebb módszer .
2016. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ne akarj bajuszt növeszteni. Nagyon ritkán áll jól magába és akkor is csak idősebbeken. Majd ha nől szakáll, legalább az álladon azzal együtt jól tud kinézni, magába nagyon nem ajánlom.
2016. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából az előzővel értek egyet. A kamaszok ritkás, gyenge szálú arcszőrzete nem túl férfias, ha inkább borotválkozol, és lesz egy kis borostád, az sokkal vonzóbb, "macsóbb" lehet. (Férfi vagyok, tehát csak így gondolom, nem tudom.) A növekedését sehogy se tudod felgyorsítani, ez egy természetes folyamat, és amíg élsz, egyre szőrösebb leszel mindenhol.
2016. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolók mindent elmondtak
2016. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem borotváld le, nem szép látvány. ;) 14/f
2016. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!