Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a tampont?

Figyelt kérdés
Nagyon erős vérzésem van az első napokban, ilyenkor mindig éjszakai betétet használok, de néha elcsúszik stb. Tehát most vettem normál méretű tampont erősebb vérzésre, hogy duplán védekezzek ezügyben, de nem sikerül. Úgy tudom szűzként is lehet tampont használni. Nem izgulok meg semmi, de mégsem lazulok el ott lent? Nem értem miért fáj ennyire, kb a negyedét sikerül betuszkolnom, de nem merem erőltetni, mert félek hogy felsértem.

2022. okt. 25. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy először minit kellett volna, nem normált. Gyakorold még, kezdetben mindenki bénázik vele, ne add fel.
2022. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Mert szűz vagy, és épp ezért először a minit kéne megtanulnod felhelyezni.


Már rég nem vagyok szűz, de a normál tampon kihúzáskor kellemetlen (pedig rendesen megtelt vérrel, szóval "csúszik", de megduzzad).

2022. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A tampont nem felfelé kell tolni hanem hátrafelé. Ezt sokan nem tudják. Próbáld meg úgy.

26N

2022. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!