Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten UNO (500 mg lágy...

A Canesten UNO (500 mg lágy hüvelykapszula) tényleg elég? Ez az egy kapszula véget vet a hüvelygombának?

Figyelt kérdés

Még sosem volt ilyen gondom. A patikában ezt ajánlották, illetve egy több darabosat amit ugye több napig kell használni és van hozzá valami krém is, vagy mi. De azt mondta ez ugyanazt teszi csak egy használat után.

Viszont félek, hogy esetleg ez így magában nem elég. Nem tudom.. sosem volt még ilyen gondom. Valaki esetleg használta már? Felteszem a kapszulát és pár nap alatt (papírja alapján max egy hét) tényleg rendbejövök? Vagy mellé/utána kéne még valami hogy megszűnjön a probléma?

Bízom benne hogy tényleg ennyi, de olyan furcsa hogy egyetlen egy kapszula és ennyi.. 😃


Köszönöm a segítséget!



2022. okt. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gynoxyn 600-as kúp. Azt próbáld meg, ha ez a Canesten nem segít. Az tényleg visz mindent. Kenőcs sem kell hozzá.
2022. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő hüvelygombám van, és ált. nem hatásosak a vény nélküli szerek, de volt már olyan is, hogy erős hüvelygyulladást elmulasztott. Ha nem volt még ilyen gondod, és nem is durvák a tünetek, jó eséllyel segíteni fog. Ne legyél szkeptikus a kiszerelése miatt, pl. hüvelyflóra-helyreállítóból sokszor használtam már olyat, ami csak 2 db-os, de ugyanolyan hatásos volt, mintha 1-2 hétig dugdostam volna más fajtát.
2022. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hosszabb kúra hatásosabb. Èn mindig a 3 db-sat veszem. De remélhetőleg ennyi is elég lesz. Főleg ha nem visszatérő problémád van
2022. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Este helyeztem fel. Most pedig arra keltem, hogy nagyon kell pisilni (nem újdonság 😃) és a bugyim mintha vizes lenne, konkrétan tele van ezzel a túrós hüvelyváladékkal. Ennek így kell lennie? Vagy valami nem oké?

Eddig ez a folyás nem jött ki a bugyiig csak láttam, hogy ott van hüvelyben és környékén.

2022. okt. 26. 01:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, kijött aminek ki kellett. Jó ez így.
2022. okt. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Akkor jó.

A kérdés kiírása után olvastam valahol (egyetlen egy helyen sikerült erről infót találni..), hogy a kapszula oldódott fel és a maradék jön ki. Ezért is kell éjszakára feltenni. De azért elég szokatlan és furcsa a dolog. :D


Köszi :)

2022. okt. 26. 06:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudom, buta kérdés. De jobb most biztosra menni.. 😅

Zuhanyzáskor nyugodtan kimoshatom (sima vízzel, nem tusfürdővel), vagy most ilyenkor inkább ne nagyon piszkáljam?

2022. okt. 26. 06:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A Canesten kúp állagra kb. olyan maszatolást, folyást produkál, mint ami hüvelygombánál amúgy is van, és több napig eltart, mire teljesen kiürül. Tisztaságit érdemes használni.


Se most, se máskor ne mosd ki belül semmivel, kimoshatsz "jó dolgokat" is, és amúgy is öntisztuló szerv. Csak a szeméremajkakat, hüvelybemenet környékét kell tisztítani.

2022. okt. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

"Csak a szeméremajkakat, hüvelybement környéket kell tisztítani"

Igen, erre gondoltam én is. Hogy ez a tisztálkodás jelenleg rendben van-e, vagy csak további gondokat okozna jelenlegi helyzetben.


Köszönöm! :)

2022. okt. 26. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!