Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nektek van, hogy...

Lányok, nektek van, hogy menstruációs időszakon kívül is szükséges napi többször bugyit cserélni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Menstrualciokor nem szoktam mert nem azok at kb soha

Fiatalabb koromban elofordult

Sajnos iskolaban is

Mivel hat idohoz vagy kotve mikor tudsz cserelni

Munkahelyen barmikor tudom


De ha nincs meg se szoktam naponta tobbszor

Mi az ertelme? Nem ertem

2022. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

"Mi az ertelme? Nem ertem"


Az, hogy ez a menstruációfétises.


Még menstruáció idején sem kell napi többször alsóneműt cserélni, nemhogy azon kívül.

2022. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Még menszeszkor sem kell a bugyit naponta többször, hacsak át nem ázol notóriusan.
2022. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs fétisem, fiatal, higiénikus lány vagyok, előfordul, hogy nedvesedek és utánna nem jó érzés, hogy rajtam van utánna több órát az a bugyi, vagy ha van lehetőségem nap közben lefurodni nem veszem vissza ugyan azt.
2022. okt. 25. 18:58
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Na pontosan ezért használok tisztasági betétet, javaslom neked is :)
2022. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Mármint erős folyásod van? Arra van tisztasági betét.
2022. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Én szoktam többször, mert betétet használok, és van hogy átázik. A tampontól sokszor lettem beteg, így azt nem használom. A tisztasági betét sem egészséges, mert nem szellőzik rendesen, így én is inkább cserélek bugyit ha kell. Nincs ebben semmi fétis, egyszerűen nekem így kényelmes. Mindig van nálam pót bugyi q biztonság kedvéért.
2022. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
#7, normális légáteresztő tisztaságitól nem lesz semmi baj, még napi használattal sem. Szerintem kényelmesebb, mint bugyit cserélgetni, pláne mondjuk munkában, aztán meg a használt bugyit elrakni.
2022. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Dehogynem, nekem igen. Extra érzékeny vagyok
2022. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

8 ugye tudod, hogy a betétek nahyon nem tesznek jót? Irritálja a bőrt, könnyen büdösödik és olyan vegyszerekkel kezelik, hogy el érjek a megfelelő illatot vagy szint egy ilyen betétnél, amikhez kesztyűvel se szívesen érnél, mint például a hipo, ami pont a tested egyik legérzékenyebb részéhez ér órákon át. Nem egészséges az a 4-6 nap sem, amíg használni kell, azon kívül pedig még annyira sem jó használni.

9 neked talán megfelelő lehet a mosható tisztasági betét, amely érzete hasonló, mint a fehérneműd, ezért nem irritálja, viszont a nedvességet nagyon jól fel tudja szívni.

2022. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!