Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket alul a csiklómnál,...

Viszket alul a csiklómnál, mitől lehet és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

16/L

Ciki vagy nem ciki de még szűz vagyok, azonban pár napja elkezdett viszketni alul a csiklomnál és néha a szeméremajkaknál is. Nem egésznap érzem de kb mindennap rámjön az irritáló viszketés és ilyen égő érzés, fájdalmas is.

Valakinek valami tipp hogy mitől lehet és mit tehetek ellene?


2022. okt. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász mit mondott?
2022. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gombás vagy
2022. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ebben semmi ciki nincs,akár egy nyilvános mosdóban is elkaphatsz bármit, beszélj anyukáddal és kísérjen el a nőgyógyászhoz,és majd ő megmondja, hogy mi a probléma, illetve ír majd fel neked valamit. Engem megcsalt a volt párom,és elkaptam tőle valamit,én sem mertem először nőgyógyászhoz menni vele, mindenféle hüvelytablettát vettem,ami csak ideig óráig hatott,csak a tüneteket csillapította,de nem gyógyított meg,mire elmertem menni az orvoshoz 35 ezret költöttem hüvelytablettákra feleslegesen,aztán ugye azt is megvettem amit az orvos írt fel,bár az legalább hatásos volt,de még utána venni kellett hüvelyflóra visszaállítót,szóval összesen 42 ezrembe került az hogy nem mentem el rögtön az orvoshoz, illetve hogy megcsalt az a patkány exem,de ez már másik sztori.
2022. okt. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
3, nem érted, az a ciki, hogy szűz 16 évesen 🤣 Pedig normális emberek már 10 évesen nem azok.
2022. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%
A szüzesség kincs!
2022. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
Fejezzétek be a lepontozgatásokat!!! Hozzászólni képtelenek vagytok a témához? De a lepontozás az megy! Gondolkozzatok el már!
2022. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ez a rodhadópinakusz szüzibüdikusz lesz.

Szívesen

2022. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
kepet tudsz csatolni?
2022. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!