Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Nem múló...

Mi bajom lehet? Nem múló viszketés a csiklómnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hüvelygyulladásom volt, rengeteg gyógyszert kaptam rá, a hüvelyflórát is visszaállítottam és a legutóbbi tenyésztésem már negatív lett, tehát elvileg nincs kórokozó. De a csiklómnál nagyon viszket még mindig. Együtt voltunk a barátommal pár napja és az egész újra begyulladt. Nem tudom, mit tegyek, el vagyok keseredve..mi lehet a bajom? Már lassan 3 hónapja szenvedek ettől.
2021. jan. 4. 13:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
Esetleg gyógyszertárban kérdezz rá kenőcsre.
2021. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van már itthon 6 féle kenőcsöm a gombaellenestől a szteroidosig: Canesten, Gynoxin, Neogranormon, Sudocrem, Cikatridina, Mofuder..egyik se múlasztja el sajnos:( Mindig előjön.
2021. jan. 4. 13:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig az gomba.
2021. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként!
2021. jan. 4. 13:33
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szedek még mindig Mycosytot hetente, ami baromi erős és mondom, egyik gombaellenes kenőcs se használ, tehát nem hiszem, hogy az lenne, már az összes Candida elleni gyógyszert bevetettük az orvossal:(
2021. jan. 4. 13:36
 6/13 anonim válasza:
Canesten-t megpróbáltad?
2021. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és a hüvelyemben nincs gyulladás, nincs erős folyásom, nincs kellemetlen szag, csak kívül viszket.
2021. jan. 4. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha a parod nem lett kezelve, peldaul tole ujra es ujra elkapod. Ha o tunetmentes, akkor is.
2021. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most voltunk egyutt először, mert friss kapcsolat:(
2021. jan. 4. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Gombánál mindkét félt kezelni kell, nem elég csak a nőnek. Legalább 1 hétig kellene neki is kennie magát, illetve neked is kellene egy 1-2 hetes kezelés (canesten+hüvelyflora helyreállítás).


Ha a fentiek sem segítenek, akkor nőgyógyászhoz menj el, durva gombánál van ilyen ecsetelős, helyi kezelés, amit az orvos csinál, pontosan nem tudom micsoda, nekem pár éve volt egy ilyen köröm, nagyon hatásos volt.

2021. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!