Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől viszkethet az intim...

Mitől viszkethet az intim területem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számomra elég kellemetlen kérdéssel fordulok hozzátok. A menstruációm előtt egy héttel mindig el kezd viszketni az intim területem/hüvelyemen, már- már égő fájdalommal jár. Nagyon kellemetlen érzés, szüleimnek még nem igazán mertem erről szólni.

Esetleg lehet ez ellen tenni valamit otthon?



2022. okt. 29. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mensi elott megvaltozik a huvelyflora ezert viszket(het!). Viszont a viszketes+egeto erzes mar gombara utal amit kikell kezelni egy 3 napos kuraval. Jobb lenne ha elmennel nogyogyaszhoz hogy egyszer kenetet vegyen abban a megelozo heten mielott megjonne.
2022. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Igen, nőgyógyászhoz kell elmenned. Vesz kenetet, és a laborban megnézik, hogy milyen fertőzés van. Gomba v. baktérium. Ennek megfelelően fogsz rá kapni kenőcsöt vagy hüvelytablettát/-kúpot.
2022. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Rossmanba vegyél Beliema hüvelykúpot, ez mindenre jó.

Nekem azóta nincs semmi bajom, mióta ezzel csináltam egy kúrát, pedig előtte én is futkostam nőgyógyászhoz.

2022. okt. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Tegnap este bekentem testápolóval, nem tudom hogy mennyire szabad intim terültet azzal kenegetni, de mintha elvágtak volna valamit ott lent, abba maradt a viszketés.
2022. okt. 30. 07:03
 5/7 anonim válasza:
24%
Akkor beszélgessünk a hüvely gombáról.
2022. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kenj oda testápolót!!! Gombára pláne ne.
2022. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

4: huhhh.... nyálkahártyára TILOS testápolót kenni!

Vegyél egy tubus Canestent, talán nem annyira drága...

2022. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!