Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fekete menstruációs vér normális?

Fekete menstruációs vér normális?

Figyelt kérdés
Már kb 3-4 hónapja fekete a menzeszem..Fekete a betéten, ha ki törlöm a nemiszervem akkor is fekete a vér színe ami ki jön 16 éves vagyok nagyon félek a nőgyógyásztol nagyon nem bírom a fájdalmat nem szeretnék menni de utána néztem és lehet vérszegénység ami daganatoknál alakulhat ki szóval most nagyon megijedtem hogy valami komoly betegségem van legyszi valaki segítsen nemtudom kihez fordulhatnék nincs sajnos anyukám aki segítene ezekben ezért mindig neten kérdezem meg aki tud valamit kérlek írjon😞

2022. okt. 30. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szia! azt sajnos nem tudom mit jelent,viszont azt tudom tanacsolni,hogy ne felj a no gyogyasztol,nyugodtan kerj meg valakit hogy menjen el veled,vigyazni fog rad,es megvizsgal ovatosan. Meg mindig jobb ha elmesz,kicsit kellemetlen lesz( de nem a fajdalom miatt) minthogy aggodsz,es osszevissza keresed a neten a daganatokat

22/L

2022. okt. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Menj el orvoshoz
2022. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Ha miskolci vagy elkísérlek ha gondolod, látnia kellene orvosnak mielőbb.
2022. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Ne olvasd az internet. Eloszor is a fekete ver az megalvad ver ami mar eleg regita bent lehes és/vagy lassú a mensid es mire a ver kijonne fekete lesz.

Masodszor ha valakinek verszegenysege van az nem azt jelenti h daganatos lehetsz.Jezus hol olvastad ezt a hulyeseget. Szoval a verszegenyeg keves ivas, durva mentruáció ilyenek. Meg hogy daganat. Inkabb ne olvasd a webdokit🤍

2022. okt. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Hidd el nem kell felned a nogyogyasztol. Nekem is volt hasonlo En is elovastam sok hulyeséget és nagyon megilyedtem aztan kiderult, hogy semmi komoly betegségem sincs 🤗
2022. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amit eddig megtanultam a saját bőrömön: ne olvasgass a neten ilyenek után, mert halálosan megijedsz mindentől. Tulajdonképpen bármi lehet bármitől.

Amit helyette tenni kell, bármi van, ami neked szokatlan a testeddel és eddig nem úgy volt, orvoshoz menj vele.

Egyáltalán nem kell tőle félni, bevallom, én 21 évesen voltam csak először nődokinál.. Semmi rosszat nem szólt erre, tök empatikus meg megértő volt és jó tudni, hogy minden oks.

Én nem hazudok neked: egyedül a szűrés picit kellemetlen, feszíthet ott lent, de simán ki lehet bírni. Közben mi beszélgettünk is. (: semmi rossz nem lesz, menj nyugodtan.

Amennyit én tudok a témáról, előfordulhat, hogy alvadt távozik, de ha teljesen fekete mindig az egész és esetleg erős is, érdemes elmondani dokinak.

2022. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!