Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tág hüvely? Mit jelenthet ez...

Tág hüvely? Mit jelenthet ez valójában?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyogyásznál, álltalanos orvosi kivizsgáláson. Majd otthon vettem észre hogy a szokásos sablon duma mellett pl h milyen vastag a méhnyálkahártya rá van írva az ambuláns lapra hogy “tág hüvely”. Nem szültem még pedig. Másnak is írt már ilyet az orvos. Most ez azt jelentené hogy az átlaghoz képest tág vagyok ott lent

28/N



2022. okt. 30. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Azt. De ez adottság, mint a srácoknál az átmérő.
2022. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezen lehet segíteni a Kriston-féle intimtornával, mert ez nem adottság, hanem annyit jelent, hogy a hüvely és környéke izmai teljesen lazák, nincs meg a kellö tartásuk, feszességük. Ezen segít a torna, a fö értelme meg az, hogy feszes hüvellyel nehezebben kapsz hólyag- végbélsérvet, méhsüllyedés, és nem leszel inkontinens.
2022. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Az intim tornával a tónusosságát lehet javítani, a hüvely hosszát és átmérőjét nem változtatja meg. Ezek a paraméterek egyéni sajátosságok. A szexben - ha emiatt aggódsz - az számít, hogy a srác méreteihez képest ne legyél nagyon rövid és megfelelően tónusos legyen a hüvely fala.
2022. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező, partnereidnek nagy mérete volt eddig?

(nyugi nem arra akarok kilyukadni hogy attól tágultál ki és hogy milyen *****vagy)

2022. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

A 4-es kérdését hagyd figyelmen kívül. Senkinek semmi köze a partnered méretéhez.


Kérdező: teljesen normális. Vannak, akiknek szűkebb (pl nekem, ambuláns lapon is ez áll, és nem mindig kellemes az együttlét), vannak, akiknek tágabb.

Ha a barátoddal összepasszol az a lényeg.

2022. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

"Az intim tornával a tónusosságát lehet javítani, a hüvely hosszát és átmérőjét nem változtatja meg."


A hüvely átméröje az, amire szülés közben ki tud tágulni, normál esetben a hüvelyfal összehúzódik és egész szük tud lenni, ha az izmok kellöen feszesek! Csak ehhez megfelelö állapotban kell lenniük az izmoknak.


A fö lényeg nem a szex, hanem ha a hüvely nem kellöen edzett, izmos, akkor nem tudja a fölötte lévö szerveket a helyükön tartani, aminek több negatív következménye lesz késöbb.

2022. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha bemegy könnyen a nagy akkor igen az vagy.
2022. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Ez adottság. Intim tornával az izomzatát tudod csak erősíteni, ami nagyon jó dolog, de attól még nem leszel alapból szűkebb. Nekem is tág a hüvelyem, mindig is az volt, szülésnél nem is sérültem.
2022. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj,ha kicsit tágabb a huvelyed!A párod pénisze majd hozzá igazodik!
2023. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!