Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fenn áll valakinek évek óta...

Fenn áll valakinek évek óta tartó sárgás bűzös hüvelyfolyás?

Figyelt kérdés

Járt már így más is?

Évek óta szenvedek ezzel, jártam 4 nődokinál. Egyik gyógyszer se hüvelykúp nem segített, maximum a szag tűnt el néhány hétre ideiglenesen. Volt aki azt mondta bakteriális fertőzés, valaki azt hogy gomba.. Gyerekem nincs, 25 éves vagyok. Nem tudom már mi tevő legyek..



2022. okt. 29. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem lehet, hogy a pasid fertőz mindig vissza? Ilyenkor őket is kezelni kell.
2022. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem múlik el kezelés után, akkor miért nem mész vissza? Egyáltalán csinált valamelyik tenyésztést?
2022. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Hormonális ok lehet a háttérben!


Endokrinológusnál voltál? Legalább vérvételen?


Nekem annyira nem büdös a folyás csak egy kicsit. Szintén hiába adtak korábban nőgyógyászati készítményeket rá. Ugyanúgy néhány hétig segített csak a tüneteken.

2022. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Nemibeteg gondozóba is mehetsz, minden szóbajöhető STD-re le kellene, hogy szűrjenek. A fehérneműidet magas hőmérsékleten mosd és vasaljad is, amelyik nem bírja, nem pamut, kuka. A többit elmondja vagy elmondta az orvos.
2022. okt. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor hosszú ideig nem éltem nemi életet akkor is fent állt. Kezelés semmit nem használt akkor sem, pedig nem tudott senki visszafertőzni. Hormonális okot én is szinte mindig felvetettem, azt mondták kizárva. 1 éve voltam hormon vérvételen negatív lett. Tenyésztésem, citologia negatív. Endokrinologusnal nem jártam, azt mondták felesleges tovább menni, mert nem találtak arra utaló jelet hogy baj lenne.
2022. okt. 30. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Azért én csak tovább mennék.
2022. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Tovább szándékozom menni, ezért tettem fel a kérdést.

2022. okt. 30. 14:54
 8/9 Haladjunk13 válasza:

Szia!

lett valami eredmény/kezelés?

Köszi!

2023. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi újság van a kérdés kiírása óta?

2023. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!