Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, ömlő vérzésűek, nektek...

Erős, ömlő vérzésűek, nektek összesen mennyi betét vagy tampon fogy el egyetlen menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Olyanok, akiknek a normálistól eltérő, nagyon erős, ömlő, bő vérzése van. Nektek mennyi db betét, vagy tampon fogy el a menszesz alatt?

2022. okt. 30. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

2-2.5 csomag Naturella éjszakai betét.

A legrosszabb napokon kb 40 percenként cserélem.


Összesen 8-10 napos a vérzésem,ebből 5-6 nap a durva.


Rendszeresen járok nődokihoz, szültem is már. Nem változott. 39 éves vagyok, 12 éves koromtól ilyen.

3 nőismerősöm van,akiknek szintén ilyen erős.

A doki a spirált ajánlotta (Mirena), az megszüntetné állítólag. De félek tőle. Mármint a spiráltól,nem a dokitól.

2022. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tamponból 2 csomag, az egyik a legnagyobb méret, a másik a közepes.

Betétből is egy dupla csomag. Nekem is sokáig tart a vérzésem, 10-12 napig. Rendszeresen járok nőgyógyászhoz. Én egyszerre a betét+tampon kombinációt használom, mert ha ömlik, akkor sajnos kevés a tampon. Ja és nekem nagyobb rögök is vannak benne. 36 éves vagyok.

2022. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:

2 -3 csomag Always 5ös, 4 nap alatt.

43 vagyok, nem szültem. Ki vagyok idegileg.

2022. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!