Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elviselhetetlen méhfájdalom,...

Elviselhetetlen méhfájdalom, mi bajom lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 Éves lány vagyok, nincs semmi viszonyom senkivel se, viszont aránylag sokszor vagyok beteg mióta meghalt a párom, súlyos betegségekre gondolok, amit műteni kell.

A napokban egy reggel felkeltem, elkezdtem csinálni a kis dolgaim majd olyan rosszul lettem 20 perc után, hogy nem bírtam mozogni, iszonyatosan elkezdett fájni az alhasam, méhem, alig láttam a fájdalomtól és teljesen lement a vernyomasom, szedultem, remegtem, levegőt venni is fájt, hétvégén történt, és nincs fizetve a tb-m ezért nem mentem orvoshoz csak nagyon erős fájdalomcsillapítót vettem be, vényre kaphatót, amitől elviselheto lett a fájdalom, így aludtam végig kB 2 napot, enni sem tudtam, majd 3- 4 nap után már olyan, mintha semmi nem történt volna, mi bajom lehetett?


2022. nov. 2. 17:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!