Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely fájdalom terhesség alatt?

Hüvely fájdalom terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 hetes kismama vagyok. Kb egy hete fáj a hüvelyem, leginkább mozgáskor. Pl ha kelek fel vagy gugolok le. Éjszaka is gyakran ébredek fel arra, hogy amikor megmozdítom a lábam akkor fáj. Nyugalmi állapotban viszont semmit nem érzek. Elsőként az ízületekre, szalagok nyúlására gondoltam. De nem hagy nyugodni a gondolat, hogy esetleg baj lehet. Nincs egyébként semmilyen viszkető, égő érzés. Nagyon pici fehéres sárgás folyásom szokott lenni, amire használok kúpot.

Második terhesség, még is tanácstalan vagyok, mert az elsőnél ilyen nem volt. Az orvosomhoz van időpontom, a kérdés az lenne, hogy ti is tapasztaltatok ilyet? Mennyire normális ez?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2022. nov. 3. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
6%
Szia nekem is rendszeresen feszít a hüvelyem. Szerintem teljesen normális. Most még a komplett medence csontom is fáj a 12.héttől.
2022. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6%
Nyúlnak a dolgok meg alakulnak, de 18 hetes vizsgálaton kérdezzrá az orvosnál, o majd megnyugtat.:)
2022. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!