Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős alhasi görcsök és hüvely...

Erős alhasi görcsök és hüvely fájdalommal kórházba kéne mennem?

Figyelt kérdés
Jeleztem már házi orvosnak, nőgyógyásznak és védőnőnek is. A házi orvos azt mondta hogy a dohányzás miatt, viszont mondtam neki hogy a dohányzást a terhesség elején abban hagytam szinte egyből. A nőgyógyász azt mondta hogy csereljel magnéziumot és írt fel panangint. A védőnő meg azt mondta hogy ha erősen görcsölök akkor menjek kórházba. Viszont mind a hárman azt erősítették meg hogy a babanak kutya baja. Aktiv. Sokat mocorog, érzem is, meg az orvosok is tapasztaltak. Viszont tanácstalan vagyok. Ha ismet erősebben görcsölök (ami szinte mindennap elofordul) akkor tényleg menjekbe a kórházba? Ha bemegyek be is fektetnek pár napra meg figyelni? Meg a görcsök egyébként nem szoktak sokáig tartani. Hirtelen jönnek, de kb 1 percen belül el is múlik. Csak tényleg nagyon kellemetlen és fájdalmas foleg hogy lent konkrétan mindenem fáj. Minden vizsgálatom eddig jó lett semmi hibát nem találtak sosem. Mi lehet a baj?

2021. febr. 20. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ezen nem gondolkoznék. Inkább lásson egy doki, mint megszülni egy halott babát, mert nem láttak időben (volt benne részem, kegyetlen sząr érzés)
2021. febr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz tudni hányadik héten jársz...
2021. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1!


Igen,ezzel én is vagyok, viszont jeleztem 3 orvosnak is és mind azt mondtak hogy a babának semmi baja. A házi orvos mondta hogy lehet a dohányzás végedt. De ugye letettem. A nőgyógyász meg magnézium váltást tanácsot és írt fel panangint. A vedono javasolta egyedül hogy ha nagyon görcsölök akkor menjek be kórházba. Ha vérzés is jelentkezik akkor meg pláne. De erősebb görcsökön kívül nincsen semmi bajom. A baba is elég sokat mocorog éjjel is, nappal is. És mind azt mondják hogy semmi baja.


Kedves 2!

16 hetes vagyok.

2021. febr. 20. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Igaz én csak 9hetes vagyok. Most is és a fiammal is volt ilyen. Igaz a fiammal a 12.heten kb elmúlt.

Nekem is azt mondták normális. Alakul át a szervezetem.

2#

2021. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Az 1.es csak azt akarta neked mondani h biztos ami biztos nézesd meg a babát pl egy ultrahanggal...mert gondolom a házi orvosod nem csinált ultrahangot és látatlanba nyugtattak meg h minden oké....alapos meggyőződés nélkül...minek kérsz tanácsot ha aztan ha valaki ír valamit nem tetszik?!
2021. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4!


Koszonom válaszod! Kellemes babavarast és jó egészséget nektek!


Kedves 5!


Egyáltalán nem írtam hogy nem tetszik valami, szerintem nem is utaltam rá :D, de ha mégis akkor bocsánatot kérek a félreértés miatt. :)

Viszont a nőgyógyász nézett uh-t, ennek alapján gyozodott meg ő is arról nincs a babanak nincs baja. A tanács keresem meg azért merült fel mert mind három orvos mást mondott :). Ezért érdekelne az hogy most valóban bekene mennem kórházba vagy sem? Hiszen nőgyógyász csinált uh-t és mondta ugye a magnézium cserét. A házi orvos a dohányzást hozta fel amit már rég letettem. Egyedül a védőnő mondta a kórházat hogy ha begorcsolok akkor mento és kórház de utána a vizeletben sem talált semmit meg a magzati szivhang alapján meg ahogy lehetett hallani a mozgását (meg éreztem is) a készüléken keresztül azt mondta hogy semmi baj a babával de ha görcsölök kórház

2021. febr. 20. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ettől függetlenül is bemennék, mert nem tudhatod, hogy most épp miért is görcsölsz és jobb mégegyszer azt hallani, hogy minden rendben, mint később azt, hogy sajnos komplikációk léptek fel
2021. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
És ha befektetnének, mégis mit csinálnának veled? Ha azért görcsöl el, mert vetelsz, akkor egyrészt véreznél, másrészt ha ennyire gyakori, már rég elment volna. Magyarán szólva semmi bajod, a terhesség ilyen. És befektetni semmi értelme, mert nem tudnak veled mit csinálni, pláne nem 16 hetesen. Nyugodjál meg.
2021. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!