Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyetemi gólyabálba tampon,...

Egyetemi gólyabálba tampon, vagy betét a jobb?

Figyelt kérdés

Holnap lesz, nekem viszont megjött a mensi.

Mit gondoltok, melyik a jobb a gólyabálba, betét, vagy tampon?



2022. nov. 3. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ami számodra jobb. Amit egyébként is használsz. De ha biztosra akarsz menni, mindkettő.
2022. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nagy buli lesz, szerintem jobb a betét, a tampont, ha nem cseréled időben, csúnyán el tud áztatni.
2022. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azt amit amúgy is használnál :) Gondolom lesz mosdó, hogy normálisan tudd cserélni bármelyiket. A betét mondjuk táncolásnál lehet kényelmetlenebb. De ha eddig nem tamponoztál ne most kezdd el! Ha pedig az átázástól félsz, akkor egy betét+tampon kombináció a lebiztonságosabb.
2022. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
A tampon sosem lesz jobb, mint a betet. Csak egy pelda: a tampon viselesebe belehalhatsz (sepsis), a betet biztonsagos.
2022. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhova betétet használok, utálom a tampont
2022. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én betétben mennék, egyrészt azért, mert tampont sose mertem használni, másrészt szerintem higiénikusabb a betét nyilvános mosdót nézve. Mert hiába mosod meg a kezed, még be kell menned a fülkébe, magadra zárni az ajtót... Mind teli bacival. Betéthez meg max bugyidhoz kell hozzányúlnod.
2022. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Az a jobb, amit hajnali fél 2-kor tökrészegen, letört sarkú cipőben botladozva is ki tudsz cserélni, ha kell.

(általános tapasztalat több egyetem gólyabáljáról)

2022. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Bugyi
2022. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
És éljen a jövő értelmisége akinek 19 évesen a neten kell megkérdezni, hogy mit használjon... Remélem bölcsész büfé ruhatár szak.
2022. nov. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

4-es, ez nem igaz.


Ha így lenne, minden második nő meghalna :D A sepsisről pedig szemlátomást fogalmad sincs.


Kérdező: ami neked jobb. Nekem betét, de az úszós programokhoz tamponoztam.

2022. nov. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!