Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen krém vagy más vált be...

Milyen krém vagy más vált be nektek pikkelysömörös fejbőrre?

Figyelt kérdés
Már Sokmindent próbáltam, de a fülem mögött, ha összekötom szerintem Somor van ami nem múlik el. Voltam bőrgyógyásznal aki szerint nem az. Akkor irt ezt azt, de azóta is olyan. Valami olyan amit kiporobalhatnek es venynelkul?

2022. nov. 6. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Ilyen kérdésekre én a Bódi-féle fejbőrregeneráló gélt szoktam írni, mert nekem az használt. Még soha egy k* visszajelzést nem kaptam, pedig legalább 10-szer írtam. Nem mellesleg azt is vagy 10-szer írtam, hogy a pikkelysömör pont az a betegség, aminél az, hogy a szomszédnak ez vagy az használt, az nem jelent semmit. De mondjuk azt is megírhatták volna a patkányok, hogy nem használt.


Nem valami öröm használni, nekem úgy használt, hogy három egymásutáni nap rákentem a buckómra, majd hagytam megszáradni (ezért ez nagyjából rövid hajjal és kánikulában valósítható meg), és akkor 2-3 hétig gyönyörű fejbőröm volt.

És hát a kenős 3 napon úgy néztem ki, mint az a hajléktalan, aki nem mosott hajat 4 éve, szóval még otthonlevős is ez a kezelés.

2022. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ilyet hol lehet kapni?
2022. nov. 6. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
:D
2022. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
Betametazont tartalmazó krém, utána tudsz nézni a neten is, hogy melyik tartalmazza és gyógyszertárban be lehet szerezni. A másik ami nekem még használt az a Neutrogenanak a kék flakonos hidratáló gél vagy krém, vagy esetleg az aloevera gél is jó volt nálam kis vattakorongon Bekentem este. Más krémek gyógyszerek amiket bőrgyógyászok írtak fel sajnos nem hatott.
2022. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!