Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Léteznek recept nélkül kapható...

Léteznek recept nélkül kapható pikkelysömör ellenes krémek és? Vagy gyógyszerek?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor melyikeket ajánlanátok ?

2019. szept. 15. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, tán nem tudod, hogy a pikkelysömör az pont az a fajta balhé, aminél nincs univerzális szer. Ami használ nekem, az nem biztos, hogy használ neked. Illetve, szinte biztos, hogy nem használ neked.

Ha kisebb folt (akár több) van, meg lehet próbálni napi háromszori kenéssel a Bionet Aktív Balzsammal eltüntetni (ha nem kennéd tovább, nyilván visszajönne), majd kimenni a napra/szoláriumba vele.

A Sorion nevű kocsikenőcs is többeknek bevált - pontosabban éppen erre még senkitől nem olvastam, hogy hatástalan lenne.

Van a Psoratinex.

Ezer recept nélküli szer van, mert mindegyik használt valakinek. Csak, lásd első mondatom.


Orvoshoz elmenni miért fáj? Nem, mintha hinnék az orvostudomány eredményeiben a pikkelysömört tekintve, pláne nem szeretem a szteroidos szerek gondolatát, de ha három napi szteroidos kencézés után szép lesz a bőr, és a fenti Bionet napi háromszori kenésével nem jön vissza, vagy napozásra, és egy hónapig elvagy így, akkor a havi három nap szteroidtól alighanem nem lesz bajod. És még az is lehet, hogy sosem jön vissza, mert valami olyan hatástól jött elő, ami közben megszűnt az életedben, akár lelki, akár testi.

2019. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!