Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász meg fog tudni így...

Nőgyógyász meg fog tudni így vizsgálni?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, de még szűz és nagyon szűk, pl tamponból is csak a minit használom. Nem voltam még nőgyógyásznál, mert eddig nem volt panasz és nagyon tartottam is tőle, amit utólag belátok, hiba volt.


Most pár napja erős alhasi görcseim vannak, mindenképp elmegyek dokihoz, de félek, hogy így nem fog tudni rendesen megvizsgálni.

Szerintetek mire számíthatok?


2022. nov. 8. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Nekem mondta az egyik barátnőm(szűz) hogy őt nem vizsgálta meg a nőgyógyász mivel szűz.

De szerintem ez nőgyógyàsztól függ.

2022. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Persze, akár csecsemőknek is lehet nőgyógyászati problémája. Az nem gond, hogy 20-on éves korodban még nem voltál, nem is szükséges panasz nélkül, ha szűz vagy.

Lehet, hogy tampon problémát is megoldja, ha a szűzhártya kevéssé átjárható, normálisan a tampont a vérzés erősségéhez kell igazítani, szűzen is lehet nagy méretet használni.

2022. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Most törölték az előző ugyan ilyen kérdését a perverznek, de megint nem bír magával...
2022. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem még erről és nem is vagyok perverz. Csak rohadtul stresszelek alapból, plusz fájdalmaim vannak és aggódom, hogy nem lesz olyan könnyű a végére járni és tovább kell szenvednem. Légyszi ne itt trollkodj.
2022. nov. 8. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Te ne trollkodj :D Még egy képet is feltett egy random csajról. Elég szánalmas amit csinálsz.
2022. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, milyen képről beszélsz. Összekeversz valakivel.
2022. nov. 9. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Hogyne.
2022. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Megvizsgálhat, persze. Ha muszáj, akkor szüzeket is vizsgálnak hüvelyi úton, akár kisbabákat is.

Néha a szüzesség nem lehet indok a vizsgálat nem elvégzésére. :(

2022. nov. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma jutottam el az időpontommal a dokihoz, leírom, hátha valaki szintén keresgél majd a jövőben és hasznos lesz.

Mikor vizsgálatra került a sor a kérdezősködés után, a doki először egy ujját bedugta a hüvelyembe, majd rögtön mondta, hogy ez felejtős, rajta van a leletemen, hogy virgo intacta, szűk hymenális gyűrű.

Végbélen keresztül vizsgált és hasi ultrahanggal, plusz elküldött laborba.

2022. dec. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!