Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet csinálni a következő...

Meg lehet csinálni a következőt a vizsgálatnál valóban, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Vannak itt a kategóriában a notóriusan felbukkanó iskolaorvosos kérdések, biztos találkoztatok már vele. És ott szokta egy válaszadó írni, hogy ő úgy kerüli el az iskola orvosi vizsgálaton a nemi szerv megtekintést, hogy betétet tesz a bugyijába, hogy azt higgyék megvan a menstruációja és szerinte ezzel el lehet kerülni.

Na és nekem meg az a kérdésem, hogy ezt tényleg meg lehet-e csinálni, és valaki tényleg próbálta-e már így kitrükközni, vagy hülyeség, mit gondoltok?



2022. nov. 10. 20:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10 az, hogy valaki orvos, még nem jelenti azt, hogy emberileg több lenne, mint én. Mivel az orvosi ellátás az én érdekemben történik, nincsen joga rá kényszeríteni olyanra, amit nem akarok, függetlenül attól, hogy van e bármi probléma azon a területen, vagy sincs. Az egyetlen személy, akinek van joga ott hozzám érni ha nagyon szükséges, az a nőgyógyászom.

Ez kb az a szint, mint amikor a fül-orr-gégésznél akarod megvizsgáltatni a vesekövedet.... Nem az a szakterülete...

2022. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!