Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmentem érszűkület vizsgálatr...

Elmentem érszűkület vizsgálatra, mert mindkét lábfejem fájt, mintha "szorítanák". (Dohányos vagyok, napi 1 doboz. ) Egy műszert az orvos a nyakamon "húzogatott". Így valóban meglehet állapítani, hogy a két lábfejem nem-e érszűkülettől fáj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem kérdezted meg tőle?
2010. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy azt mondta, hogy nincs gond, de nem mertem tovább kérdezősködni. Nekem csak az a "furcsa" az egészbe, hogy a nyakamon "húzogatott" műszerrel, hogyan lehet megállapítani, hogy a lábfejbe van-e érszűkület?
2010. jún. 3. 14:28
 3/4 anonim válasza:

Nem vagyok orvos, de annyit én is tudok, ha kialakul az érszűkület, az nem csak bizonyos helyeken, hanem általánosan az egész test érrendszerében bekövetkezik. Két okból nézhette a nyaki ereket.

1. Ezen a területen a főerek közel vannak a bőr felületéhez, így könnyebb megvizsgálni és következtetést levonni az érrendszer állapotáról,

2. vagy arra volt kíváncsi, elég vér jut e az agyadba, azaz spontán beképzeled e a problémát.

Javasolnám, h. menj el a körzeti orvosodhoz és kérj, ér dopples vizsgálatra beutalót egy szakrendelésre.

2013. nov. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Most nézem, ez egy 2010-es kérdés volt. Élsz még?
2013. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!