Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik az első nőgyógyá...

Hogyan zajlik az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, körülbelül egy éve veszítettem el a szüzességem a párommal, azóta pedig rendszeres nemi életet élünk, így hát szeretnék elmenni nőgyógyászhoz szűrésre :). Sosem voltam még ezelőtt, ezért is szeretnék érdeklődni arról, hogy hogyan is zajlik ez? A válaszokat előre is köszönöm :)!
2022. nov. 14. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
33%

Mindenhol máshogy, orvos, és hely válogatja, érdemes lehet ajánlás alapján menni.

Amúgy alulról levetkőzöl, felfekszel egy székre, bevezetnek egy eszközt, amivel a hüvelyfalad szétnyitják, és egy kis kefeszerű eszközzel mintát vesznek, 2 perc az egész.

Általános kérdések, hogy miért jöttél, van -e panaszod, mióta menstruálsz, ciklusod milyen, élsz -e nemi életet. A vetkőzés lehet külön helyiségben, paraván mögött, ennek kínosságát hosszú felsővel, szoknyával enyhíteni tudod. Az hogy csinálnak -e UH-t, mell vizsgálatot változó.

Vannak videók, pld. hormonmentes YT csatornán találsz.

2022. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Nőgyógyászos perverz lecsapott :D Már vagy a harmadik a hónapba.
2022. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
#2 ez még nem feltétlen az. Vagy most mi a gyanús a kérdésben? Csak megérdeklődi, mire számíthat mert még nem volt soha.
2022. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon szépen köszönöm a választ, megnyugtattál, hogy semmi komoly!! :D


#2 Nem értem miről beszélsz, én csak érdeklődni szerettem volna erről a témárol, mert nincsen olyan nő az életemben, akivel ezt megbeszélhetném :)

2022. nov. 14. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Minden héten kiirja ugyan ezt. Ha nem szoktad figyelni akkor ne okoskodj.
2022. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

#5 és akkor mi van ha mingid kiírja ugyanezt??? Egyáltalán te honnan tudod ezt ennyire biztosan egy ilyen anonim oldalon? Elárulom, hogy attól, hogy neked üldözési mániád van bizonyos kérdésekről, még nem jelenti azt, hogy egyszer ne kérdezhetné meg ezt, ebben a formában egy 17 éves lány, valós kérdésként.

A másik pedig az, hogy még akkor is, ha tényleg az általad vizionált "nőgyógyászos perverz" kérdezi, akkor is joga van választ kapni a kérdésre, szándéktól függetlenül. Inkább válaszoljunk egy perverznek, minthogy egy tényleg komolyan kérdező ne kapjon választ, mert egyeseknek fóbiájuk van. Ha neked nem tetszik az adott kérdés, ne írj semmit, simán csak lépj vissza, de egy, ne vádold a kérdezőt, ha nem tudod egyértelműen beazonosítani, kettő, nehogy már még azoknak szólj be, akik kulturáltan, hátsó szándék nélkül válaszolnak, normális választ. Megértetted?

2022. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
2perc keresgélés után kilehet deríteni milyen egy vizsgálat. De nem neki friss ingerek és sztorik kellenek. Elég naiv vagy.
2022. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Akkor pedig kb. semmi értelme nem lenne az oldalnak, ugyanis az itt felbukkanó kérdések 90%-ra rá lehetne fogni, hogy "kereséssel is megtalálható a válasz". De azt ugye érted, hogy ez az oldal PONT arra való, hogy megkérdezzen az ember valamit. Ha valakinek úgy kényelemesebb, miért ne kérdezhetné meg?

Mindenesetre engem nem érdekel, ha valamelyik kérdés nem tetszik, csak simán továbbkattintok, ha pedig nem látok benne kivetni valót magában a kérdésben, akkor pedig fogok rá válaszolni - gyanúsítgatás helyett - , függetlenül attól, hogy perverz kérdés-e, vagy sem, közünk úgyse lesz egymással a kérdezőhöz, ergo miért ne válaszolhatnék.

2022. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Hát te nem vagy komplett. Szerinted a fogtündér is létezik.

Biztos te írtad ki a kérdést, és most egy off accounttal próbálod magad védeni :D Túl átlátszó.

2022. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!