Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felnőtt nőknek is problémát...

Felnőtt nőknek is problémát tud jelenteni, ha vízi sportot űznének, amikor meg kéne jönnie?

Figyelt kérdés
Direkt írtam úgy, hogy meg kéne. Tehát, amikor még nem jött meg, ezért nem használsz tampont, de várhatóan aznap vagy másnap meg fog.
2022. nov. 17. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem probléma. Mert MINDIG van egy kis nesszeszer a táskámban, betéttel, tamponnal.
2022. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de mondjuk ha éppen evezni vagy, vagy úszol, hogy teszed be?
2022. nov. 17. 16:03
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha aznap reggel, mikor meg kellene jönnie, semmit se látok, akkor rendes betéttel indulok neki a napnak, biztos ami biztos alapon. Ha viszont már olyan barnás, de még nem vagyok benne biztos, hogy az az-e (nagyon rendszertelen tud lenni a ciklusom néha), inkább rakok be egy betétet vagy egy minit. Meg ugye táskámban is van, plusz mosdóba így is - úgy is megyek legkésőbb 3 óra múlva. Addigra meg ha meg akar jönni, meg is fog, ha nem, nem.
2022. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Én akkor teszek be egy minit. Semmi bajom nem lesz tőle, és pl tengerparti nyaraláson jártam úgy, hogy feltettem, mert már görcsölgettem, és amikor kihúztam 4 órával később, véres volt.


Túránál, meg szárazon mindegy, akkor betét, evezéshez is teszek, mert borultam már :D

2022. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
4-es, ezt a mesét honnan sikerült a kérdés köré keríteni??? Nevetséges. :D
2022. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, az evezésnél a boruláson gondolkodom. A mini csak azért zavar, mert ha nem jön meg, akkor meg kellemetlen kivenni.


A 4-esnek azért én köszönöm az együttérzést, bár valóban nem erről volt szó, és nem én pontoztam le, nem tudom, miért tűnt el a válasza.

2022. nov. 19. 14:38
 7/8 A kérdező kommentje:

"Túránál, meg szárazon mindegy, akkor betét, evezéshez is teszek, mert borultam már :D"


Ez a mondat félreérthető, gondolom, tamponra gondolsz az evezésnél.

2022. nov. 19. 14:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként senkit nem én pontozgattam, nem tudom, mi folyik itt. :D
2022. nov. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!