Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett késhet...

Fogamzásgátló mellett késhet a mensim?

Figyelt kérdés

4 hónapig szedtem Lindynetett. Most váltottam Novynettre. A 2. levelet hagytam abba. Múlt hónapban meg is jött a szünet mentes 7 nap 3. napjára ahogy szokott. Viszont ma kéne neki megjönnie mindig ilyen 9re szokott.De most nem. 5 hete volt egy méhszájseb műtétem utana 4 hetig nem lehetett szex előtte is 1 honapig nem volt. Szoval tobb mint 2 honap kimarat es mult heten penteken/szombaton tudtunk szexelni. Belekavarhatott ez is?Vagy maradhat ki? Tapasztalatok?

Terhes nem hiszem higy vagyok mert használunk óvszert. Igaz betette nelkule kb 2x de nem ment el sot kozeleben se volt.


2022. nov. 19. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Ma kéne megjönnie - ergo nem késik még.


Ha fogamzásgátlót szedsz, miért óvszereztek?

2022. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Mivel elegge konnyen osszeszedem a fertőzéseket ő pedig heti szinten jar az uszodába mert úszik
2022. nov. 19. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Én is váltottam egyszer fogamzásgátlót, mert az elsőtől rosszul voltam.

A 2.-nál viszont kicsit lassan állt helyre a rendszer, kellett pár hónap, mire be tudtam lőni, mikorra várjam. Végül beállt arra, hogy az 5. szünetmentesen jött meg.

Emellett a korábbi beavatkozás miatt is lehet, hogy most kicsit rendszertelennek érzed a ciklusodat.


Mellékesen: szerintem egyáltalán nem baj, ha óvszereztek is,sőt.

Mi is így csináltuk. Úgy voltunk vele, hogy inkább biztosítsuk magunkat agyon, mint hogy meglepődjünk...

2022. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%

Fogamzásgátló mellett egyáltalán nincs menstruáció...



A megvonásos vérzés meg ilyen, hogy nem feltétlen ugyanakkor lesz mindig, sőt ha sokáig szeded a bogyót, akár el is maradhat, vagy nagyon minimális lehet.

2022. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!