Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve folyamatosan visszatér...

Fél éve folyamatosan visszatérő hüvelyi diszkomfort érzésem van ami égő érzéssel jár. Hol megszűnik teljesen,hol pedig napokig kínoz. Többször voltam már orvosnál minden negatív. Aki volt hasonló helyzetben mi segített?

Figyelt kérdés
Több kúpot, szájon át szedhető gyógyszert kaptam illetve próbáltam ki ,de semmi nem hatásos. Klion,preyaryl,gynophilus, micovag,lactoffel,canesten.

2022. nov. 20. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Próbáld meg a cycatradinát.
2022. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Tul sok mindent probaltal! Komolyan. Mennyi idos vagy?
2022. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
28. Bár nem tudom ez min változtat...
2022. nov. 28. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami segített azóta?
2023. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem. Semmi sajnos.
2023. márc. 17. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok mint te egyébként. Ilyen égő diszkomfort érzés, ami hol van pár napig aztán eltűnik. December óta nekem. Én is kutakodok mit kéne használni...

31 N

2023. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És Te voltál orvosnál?
2023. márc. 17. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, voltam 2 magán dokinál. Az első citológiát csinált, P2 negatív lelet lett. A második meg csak megnézett és úgy betippelte hogy ez bakteriális hüvelyfertőzés, és úgy írt fel gyógyszert. Lehet elmegyek egy harmadikhoz hogy csináljon tenyésztést, csak ez a 2 is így 47 ezer ft-omba került. 😐

Neked volt tenyésztés?

2023. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt 3 is. Mindhárom negatív. Ennek ellenére felírta a doki gombára a gyógyszert. Lehet beszedem mert már nem bírom..
2023. márc. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!