Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék? Mindig, folyamat...

Mit tehetnék? Mindig, folyamatosan fájni fog? Lehet otthon valamit tenni ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 vagyok, és észrevettem a puncimon 2 dudort, ahogy utánna néztem, ezek bőrfeluleten lévő elég fájdalmas ciszták, viszont engem sokat erőszakoltak, szó szerint inkább meghalok minthogy egy idegen orvoshoz elmenjek és szét tegyem magam. Ne haragudjatok ezért a hozzáállásért, de tényleg inkább szenvedek akkor. De örülnék, Ha lehetne valamit csinálni, hogy itthon elmulasszam.



#ciszta #Intim fájdalom
2022. nov. 14. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Pszichológus, pszichiáter szóbajöhet?
2022. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már voltam, jártam évekig, szedtem antidepresszánst, közben meghalt a szerelmem is, kizártnak tartom, hogy változzon a hozzáállásom.
2022. nov. 14. 15:27
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Akkor nem fáj még eléggé. Sajnálom, hogy ez van veled.
2022. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg csak konzultálj egy orvossal, hátha tud valami megoldást javasolni anélkül, hogy látná a problémát... jobb ötletem sajnos nincs, hiszen én nem vagyok doki, sőt, valószínűleg itt 99 százalékunk nem az, szóval nagy okosságot biztos nem fogunk tudni mondani neked. Sajnálom.
2022. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Valószínűleg csak szőrtüsző gyulladás, napi 2-3x bekened Neogranormonnal, pár nap alatt elmúlik.

A pszichológust én is erősen ajánlom, ha erőszak áldozata voltál!

2022. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

Mindenképpen pszichológus!!!!

Nem ez a dudor a te fő problémád.

2022. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Vannak nő nőgyógyászok is. Csak másik kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy hátha úgy könnyebb lenne neked. A leírásod alapján Bartholin cisztára tippelek. Párakötésen kívül nem sok mindent tehetsz ellene házilag, ha az. Bármilyen nemi betegséget is kaphattál, úgyhogy komplett kivizsgálás is jó volna.
2022. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Képet tudsz csatolni ?
2022. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Na megjött a szokásos kukkoló is....
2022. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jól esik hogy értelmes válaszokat kaptam.❤️ Köszönöm 💎

De 8. Válaszolo, te mennyire vagy debil, hogy képet akarsz mikor azt sem engedem, hogy orvos lásson?! Miért nem tiltják ki az ilyeneket?!

Egyébként nem tudom miért van lepontozva a válaszok nagy része, de nem én voltam, és köszönöm a normális hozzáállást.

2022. nov. 14. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!