Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhúzódó menstruáció? (PCO...

Elhúzódó menstruáció? (PCO gyanú+IR)

Figyelt kérdés

Van valaki aki elhúzódó vérzéssel küzdött? IR évek óta van és PCOS is elvileg, habár most az orvos azt mondta ő nem mondaná annak. Október végén jött egy menstruáció szerű vérzés, ami hosszadalmasan elhúzódott. Az első hét laza volt, inkább barnázás, a második vérzés. Azóta is folyamatosan pecsételgetek, hol rózsaszín, hol barna kis mennyiségben, de van. Gyakran betétig el se jut. Voltam orvosnál. Kétszer is megultrahangoztak, azt mondták nem látnak semmi elváltozást. Viszont engem nagyon aggaszt. Nem szültem még, szeretnénk már babát, emiatt számos kivizsgáláson vettünk részt, ahol az IR bebizonyosodott(enyhe), a PCO még találgatás alatt van (vérkép nem igazolja, ultrahang egyik orvos szerint igen, másik szerint a progeszteron hiány)

Járt már valaki így? Menjek újra orvoshoz vagy várjak még?

Előre is köszönöm!

(29)



2022. nov. 21. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, hogy egy hétig barnázol utána meg egy hétig vérzel. Keress fel egy másik orvost is!
2022. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!