Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Volt egy óvszeres szexem az ovuláció napján. Nem gondoltam, hogy esetleg kiszakadhatott, de kitudja mostmár…2 héttel azután, amikor kellett volna nem jött meg, úgyhogy elkezdtem inni cickafark teát jó erőset napi 2 litert 3 napon át, mert az előre hozhatja a menstruációt. (Növényekkel foglalkozom) Csak hogy csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Ekkor elküldtek ultrahangra, és terhesség jelét nem látták. Mennyi a minimum idő, amikor már látszódnia kell? Ha jól számolom, az ultrahang napján kb 4-5 hetesnek kellett volna lennem ha terhes vagyok. Még egy napot sem késett soha, nem hogy 2 hetet. Kezdek aggódni, hogy a hcg szint jelenthet a szervezetben cisztát. Esetleg még azt, hogy terhes voltam, de akkor is kellett volna látszódnia a petezsáknak talán, üresen, illetve csak vérzéssel távozhat? Nem tud nagyon piciként még felszívódni? Elnézést a tudatlanságomért, de jobb lenne egy volt terhesség is, mint egy daganat.
2022. nov. 21. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!