Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mosható betéttel kapcsolatba...

A mosható betéttel kapcsolatban nem teljesen értem, hogy akkor ez nem biztos, hogy nem ázik át? Mert nem látok az alján "nylon" szerű anyagot, akkor a bugyi is véres lesz?

Figyelt kérdés
Egy 2., 3. napon hogyan használom ezt, ha nem akarok mellé tampont is használni?

2022. nov. 21. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Van egy vízzáró része, ami nem engedi át a menstruációs váladékot. Nekem simán kibírja jópár órán át, pedig nahyon erős vérzésem van.
2022. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Én ma vettem a dm-ben egy Jessa márkájút, szimpatikus volt benne, hogy ezüst szál is van benne, csak mikor kibontottam, meglepődtem, hogy "anyag" az alja is.
2022. nov. 21. 20:49
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak varrtak rá egy réteg textilt is. Vagy PUL a záró réteg, az egy textil, aminek az egyik oldalán vízzáró bevonat van - ezt az oldalt fordították befelé ezek szerint.
2022. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ja, és ha belegondolsz, nem szeretnéd, hogy a bugyiban elcsúszkáljon a betét. Szóval az aljára jó még egy textil réteg pluszban, mert akkor jobban súrlódik, tehát kevésbé csúszkál.
2022. nov. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, akkor kipróbálom "bátran". Egy gyengébb napon.
2022. nov. 22. 16:27
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Ki pontozgatja le a hasznos válaszokat? Szerintem mind a 3 jó dolgot ír. Kérdező, szerintem is bátran próbáld csak ki először gyengébb napon, aztán ha be válik, akkor mehet erősebb napon is.
2022. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én sem értem, ez gyakori jelenség, hogy egyesek nyomogatják hasznos válaszokra a piros gombot. Szerintem azok, akik undorítónak gondolják. 💁

Te is használsz ilyet? Nekem nagyon jó tapasztalataim voltam a pamut felső rétegű betéttel, csak extrém drága, már nem veszem.

2022. nov. 22. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
7 én leginkább csak intimkehely mellé kiegészítésnek, de éjszaka van, hogy csak mosi betétet használok, és bírja egész éjszaka, pedig rendkívül erős a menstruációm
2022. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. nov. 24. 16:53
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Én nem használok, csak eldobhatót, de gondolj bele, hogy kell lennie a moshatón is vízzáró rétegnek. Láttam már róla videókat, abban is mondják. Ha nem lenne rajta, akkor percek alatt átázna középen. PUL-nak nevezik az anyagot
2022. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!