Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Akik használtatok mosható...

Akik használtatok mosható pelenkát, adnátok tippet szobatisztasággal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sose használtam moshatót, amit tudok, azt csak neten láttam. Az érdekelne, h lehet e olyan betétet kapni hozzá, ami eldobható, a baba bőre felőli oldala nedves marad, de kifelé nem ázik át egyből?

Láttam, h van papírbetét hozzá, de az a leírtaimnak pont az ellentétje. Legalábbis a leírások szerint.


Arra lenne szükségem, h a kisfiam érezze, h bepisil, de közben meg ne áztassuk el a nadrágját, na és a szőnyegeket, ágyakat se.


2014. nov. 21. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

ez elég rossz elgondolás mert a bőrét teszed így tönkre, gondolom egy jó kis gomba, pelenkakiütés, szétmart popsi nem hiányzik.

a szőnyeg, nadrágmosást meg nem úszhatod meg :) ha kész rá, akkor túl kell élni azt a pár bepisilős napot, pelusban nem lesz szobatsizta, még ha kimaratod a bőrét se :/

2014. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pelenkát szeretnék! Csak vmi betét félét, ami kibírja azt az 1percet, amíg ráültetem a wcre. Gondoltam hátha van a moshatónak olyan része, amivel ezt megoldhatnám.
2014. nov. 21. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

A mosható pelenkához mindig kell külső védő réteg, úgyhogy nem áztatsz el semmit.

Sokféle van, de a mostaniakat sajnos, már én nem ismerem.

[link]



[link]

2014. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy leszoktató pelenka, ez bugyi formájú, nem tart bent sok nedvességet, de ha mondjuk a pisi fele becsurog, akkor még nem ázik szét a ruhája. De ez sajnos nem olyan olcsó megoldás. Bár utána el lehet adni viszonylag jó áron. Használtan is tudsz venni, ha nem idegenkedsz tőle.

Más ötletem nincs, mert a többihez kell valami vízzáró réteg. De én lehet, hogy inkább vennék 3-4 PUL külsőt, és tetra pelenkát tennék bele (simán, téglalapra hajtva), ez olcsóbb, nem ázik át, és a baba is érzi a nedvességet. Gyorsan le lehet kapni róla, mikor kell.

2014. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!