Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A közönséges cickafark virágos...

A közönséges cickafark virágos hajtás is jó a menstruációs zavarokra? Vagy van másmilyen néven cickafark, ami arra jó, vagy 1 és ugyanaz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél a herbáriába filteres cickafark teát. Nemkell vele bíbelődni. Felöntöd 2 dl forró vízzel és ha kihül kortyolgatva ihatod.
2010. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
van ennél már jobb, cickafark tabletta, nem kell áztatgatni és nagyon jó hatással van a szervezetre.
2010. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a válaszokat.

Ezeket is a mnsi első napjától kell alkalmazni? Vagy mensi utáni napon?

Mert annyiféleképpen hallottam már..na meg olvastam..

2010. szept. 29. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Mensi után két hétig. Mensi előtt nem túl jó, mert nagyon felerősíti a vérzést.

Ha pedig majd egyszer babát tervezel, akkor fokozottan figyelj arra, hogy mensi előtti két héttel már ne alkalmazd, mert vetélést is okozhat!! De ez csak a fogyasztásra vonatkozik, ha ülőfürdőként használod, akkor arra természetesen nem érvényes.

második válaszoló

2010. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát én mensi közben kezdtem el,csak nem lesz semmi keveredés.

2010. szept. 30. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!