Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi kétszer menstruáció?...

Havi kétszer menstruáció? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta duplázom a menstruációmat minden hónapban… barnázással kezdődik aztán átmegy vérzésbe és mellé a hasam is nagyon görcsöl…

Orvosnál voltam, persze fogamzásgátlót írt fel, most is tart a vérzés, ultrahangot is csinált ami alapján megmondta,hogy ez nem menstruáció hanem köztes vérzés, ami már 4 napja tart és várom a menstruációt is, akkor kell elkezdenem a gyógyszert.

El nem tudom mondani mennyire elegem van ebből az egészből, szenved vagy szenvedett valaki hasonlóban? Mi segített?

Drovelis fogamzásgátlót írt fel, olvastam róla itt véleményeket, és sokan azt írták,hogy barnáztak tőle, úgyhogy nagyon félek elkezdeni azt is…



2022. nov. 24. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sajnálom. Uh-n nem talált semmit? Ilyenkor szoktak nem is tudom hogy hívják, talán egészségügyi kaparás végezni, ha túl vastag a nyálkahártya. Vérzést jóindulatú polip is okozhat. Neked ilyesmit nem mondott? Vagy hogy mégis mi okozza? Ha úgy érzed, várj még egy ciklust, ha nem változik semmi keress fel másik orvost. Jobbulást kívánok!
2022. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Keresnék másik orvost, aki nőgyógyász-endokrinológus, hogy normálisan kivizsgáljon. A fogamzásgátló nem gyógyszer erre, csak elfedi a tüneteket.
2022. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A bogyó max elnyomja a problémát, de megszüntetni nem fogja. Rendes, teljes kivizsgálás kell, hogy mi okozza. Ne szedd be a foggátlót, keress fel normális, alapos orvost!
2022. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a jókívánságot és a választ!!

Uh-n csak a tüszőt látta, és annyit mondott,hogy vannak nők akiknél jelentkezik közti vérzés, és ez nem rendes menstruáció, az nemsokára kezdődik majd.. semmi rendelleneset nem mondott, nem látott..

Egész nyáron ezzel szenvedtem és most megint, már 4 napja zajlik ez, barnázással kezdődött,most már rendes vér, de ha nem menstruáció akkor mégis mi a fene, nem értem az egészet…

2022. nov. 24. 23:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én sem megelégedve ezzel a “felírom a fogamzásgátlót” módszerrel, nem ennyire egyszerű ez, csak lerázza magárol
2022. nov. 24. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Azonnal keress másik dokit, aki tabival akarja ezt elfedni, az nem a megfelelő doki.
2022. nov. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Endokrinológushoz menj, ez hormonális gubanc.
2022. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
1 hónapon belül hány nap van a két vérzés között? Nekem is elő szokott fordulni, hogy egy hónapban kétszer menstruálok, de olyankor meg van a kb 28 nap a kettő között, tehát az egyik a hó elején, a másik a hó végén esedékes, de ez nagyon ritka eset.
2022. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
8. Szépen leírja, az orvos is megmondta, hogy nem 2x menstruál, hanem közti vérzése van, ami leggyakrabban progihiány...
2022. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A ket verzes kozott altalaban 10-12 nap telik el, most eppen 12 volt, de volt amikor 9 nap…

Az a legnagyobb baj, hogy idopont sehol nincs, sajnos nem pesti vagyok igy a lehetosegem is kevesebb es kulfoldon dolgozom, ahova par napon belul indulok..

2022. nov. 26. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!