Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Inofolic kinek mennyire vált...

Inofolic kinek mennyire vált be? Tapasztalatok? Saját tippek,amik segítettek?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát a férjemmel,a legutóbbi nőgyógyászati vizsgálaton,azt mondta a doki,jelenleg túl vékony a méhnyálkahártyám (5,2mm volt). Elkezdtem szedni a vitaminokat,amiket ajánlott. C,D,E és az inofolic. Még csak 2 hete szedem. Kiváncsi lennék,akik ezeket szedték tényleg hatásos volt? Esetleg valami más tipp? A vörösbort is olvastam,néha egy pohárkával azóta meg szoktam inni,a menstruációm is teljesen más volt már,mint legutóbb.

2022. aug. 21. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor voltál nőgyógyásznál, már úgy értve, hogy a ciklusodon belül? A nyálkahártya menstruációnál leválik, a következő ciklusban újra épül, 5,2mm semmit nem jelent önmagában. Valóban kevés a beágyazódáshoz, de ez csak aktuális állapot, minden nap változik.

Mióta próbálkoztok?

2022. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt pár nappal,szóval nagyon a ciklus vége. A próbálkozást pedig még csak most fogjuk kezdeni,miután visszamentem a dokihoz és megmondja,azóta mi a helyzet. Csak előtte szerettem volna egy kivizsgálást,ez volt a legutóbbi vizsgálat is.
2022. aug. 21. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Menstuáció előtt ez nagyon kevés, 8mm kell minimum a megtapadáshoz, ami középidőben van. Nyilván ez egyszeri állapot, 3 hónap múlva menj vissza ellenőriztetni. Ami fontos, bár nem a teherbeeséshez, hanem az egészséges babához, hogy kezdj el folsavat is szedni.
2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeptember 20.án megyek vissza a dokihoz,a folsavat pedig szedem! Remélem segíteni fognak és minden rendben lesz! :(
2022. aug. 21. 19:48
 5/9 A kérdező kommentje:
*:)
2022. aug. 21. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez segített az első gyermekemnél. 1 evig szedtem.
2022. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi a helyzet? :)
2022. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szedem a vitaminokat,néha-néha egy kis vörösbor és nemtudom,hogy ezektől e,de már a mesntruációm is rendeződni látszik. :) 20.án megyek vissza,kíváncsi leszek,mit mond a doki,majd jelentkezem utána,köszönöm a kérdésed! :)
2022. szept. 13. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság veled kérdező?
2023. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!