Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legolcsóbb hüvelyflór...

Melyik a legolcsóbb hüvelyflóra helyreállító krém?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne gomba elleni krémre/kúpra/tablettára és hüvelyflóra helyreállító krémre is. Ezekből melyik a legolcsóbb? Akárhányszor kérek ilyet a gyógyszertárban mindig valami nagyon túlárazottat nyomnak a kezembe, aminek az ára nem feltétlen tükrözi a minőségét.

2022. nov. 26. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
gulyáskrém😂😂
2022. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

Candibene a Canesten olcsóbb kiadása. Hüvelyflóra helyreállító krémként nem praktikus, mert az applikator miatt sok kárba vész és mind iszonyat drága. Van többféle, amelyik csak tejsavat tartalmaz, és van egy (Ellen), ami probiotikumot is. Iszonyat ára van. Szerintem tejsavas kúpot vagy probiotikumos tabettát/kapszulát kéne nézned. Te is végezhetsz kutatómunkát, melyik olcsóbb. Szerintem a probiotikumos hatékonyabb. Nekem bejött a Gynophilus és a Vagilact Q, tejsavas krém/kúp meg a Vagisan.

Viszont egy nőgyógyász egyszer ajánlotta, hogy gombára nagyon jó a teafa olaj bele a hüvelybe. Kipróbáltam: hatékonyabb, mint a Canesten, az biztos. Az pl. elég olcsó: [link]

Meg egy másik doki a Colpo Clean tejsavas pezsgőtablettát mondta, az is nagyon jó, sőt, ha a kórokozók kimosása és a hüvely lesavanyítása önmagában nem elég, jódos verzió is van. De ahhoz szerintem érdemes utána probiotikumos terméket is alkalmazni, hogy hosszabb legyen a hatás.

2022. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!