Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak?

Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, anyukámnak van egy görcs/csomó a bal hónaljában, elvileg ősz óta tikolja ezt, de ma sírt és végül el mondta ezt. A görcs/csomó, nem látszódik, de érződik nem olyan nagy 1-2cm lehet tapintásra. Kérdeztem tőle, hogy fáj-e neki azt mondta rá: "Néha". Nem is akar el menni az orvoshoz, de én erőltetem, hogy elmenjünk együtt. Holnap el fogunk menni orvoshoz, mire számítsak? Anya nagyon sok ideget és stresszet nyel, a gyerekek miatt, meg kb minden miatt nem bírja kezelni őket, lehet emiatt is valami?

2022. nov. 27. 10:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
23%

Így látatlanul bármi lehet (lehet fertőzés, lehet daganat stb.), de sokkal jobb biztosra menni.


A stressz hozzájárulhat betegségek kialakulásához, de önmagában nem okozza.

2022. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, ezeket, de nem hallgat rám.
2022. nov. 27. 10:48
 3/43 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom háziorvoshoz mentek, ő tovább fogja küldeni kivizsgálásra, amire várhatóan heteket kell majd várni.
2022. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Arra kell számítani, hogy lesznek vizsgálatok. Először is ultrahang biztos, aztán, ha ott nem egyértelmű, akkor akár CT, MR, meg valószínűleg azért lesz egy tumor markeres vérkép. Nem tudjuk előre, én még nem aggódnék azért ennyire.
2022. nov. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Azt hiszi magáról, hogy rákos... nem tudok már neki mit mondani, mondtam, hogy lehet más baj is nem csak az létezik, nem fogadja el, hogy vannak más betegések is, ő szerinte rákos
2022. nov. 27. 13:01
 6/43 anonim ***** válasza:
43%
De ezt hiszi, akkor végképp abszurd a reakciója... meg szeretne halni?
2022. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Sokszor szeretne.. sokszor van elege dolgokból, de még is fél, vagy is említi, nem tudja kezelni a dolgokat ez a baja nekem meg nem hagyja, hogy kezeljem azokat a dolgokat, amik stresszelik őt. Meg hát a barátaiból indul ki hogy xy-nal ez meg az történt.
2022. nov. 27. 13:19
 8/43 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt mostanában beteg? Nátha például?
2022. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Volt náthás, hamar összeszed minden betegséget.
2022. nov. 27. 13:24
 10/43 anonim ***** válasza:
59%
Akkor valószínűleg a nyirokcsomók dolgoznak. Menjen el azért ultrahangra és csináltasson vérképet.
2022. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!