Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késve jött meg és alig,...

Késve jött meg és alig, gondot jelenthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 vagyok és 10 éves korom óta jön meg rendszeresen, mindig késik 1-2 napot. Most egy 1,5 késett, ennyit aligha szokott és alig van meg pár csepp, az is barna. Szeptember óta 2 iskola váltásom volt ami eleg sok sztresszel járt, és a tanulmányokon is túl stresszeltem magam. Kevesebbet is alszok. Ezek lehetnek a kiváltó okok, vagy valami rosszabb? esetleg menjek el nőgyógyászhoz?

2022. nov. 27. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szex volt?
2022. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Azt nem írtad bele pl hogy van barátod szexelsz e ilyenek.

Természetesen nagy esélye van annak hogy a stressz miatt késik ne aggodj

2022. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen felesleges ezen gondolkodnod, hogy baj lehet, bőven indokolja amit írtál a késést. Mint írták, ha a terhesség esélyét ki lehet zárni, akkor nincs miért aggódnod.
2022. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szűz vagyok:D terhessek 100% kizárt
2022. nov. 27. 21:23
 5/7 A kérdező kommentje:
ki maradt, 1,5 az hét volt, nem nap😅
2022. nov. 27. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Még felnőtt korban is számtalanszor előfordul majd, hogy késik, akár 1 egész hónap is előfordulhat, hogy kimarad, ez akkor probléma, ha rendszeres, és akkor érdemes is kivizsgáltatni. Neked most nincs miért aggódni!
2022. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!^^
2022. nov. 28. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!