Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim gondok, nőgyógyász tud...

Intim gondok, nőgyógyász tud ezeken segíteni?

Figyelt kérdés
9 hónapja szültem, a 6 hetes kontrollon voltam utoljára, ahol azt mondták hogy minden a legnagyobb rendben van, teljesen felépültem, nincs szövődmény, stb. Most viszont úgy érzem, mintha méhsüllyedésem lenne, a férjem szerint pedig már nem vagyok még annyira se szűk mint szülés után. Ez eléggé rányomja a bélyegét a szexuális életünkre, pedig rendszeresen intimtornázom. Az lenne az első kérdésem, hogy a méhsüllyedésnek és a tágabb hüvelynek lehet köze egymáshoz? A másik pedig, hogy ha elmegyek nőgyógyászhoz, fog tudni segíteni? Vagy csak a műtét lehet megoldás?
2022. nov. 28. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
Fogadjon el a férjed így.
2022. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
34%
Menj el orvoshoz mindenképp, megoldást kell találni a problémádra. Nem biztos, hogy csak a műtét segíthet, de ezt így látatlanban nem tudjuk megmondani.
2022. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!