Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyloma gondok?

Condyloma gondok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, csak egy röpke kérdésem lenne, sajnos elég sok szemölcsöm van nőgyógyász mondta, ha conyline nem hat két hét alatt akkor irány a sebészet :( Csak mivel sok van nem értem miért nem két receptet írt fel, pláne, hogy páromon is volt két szemölcs így gyakorlatilag hamar elfogyott,pont mire használni kezdett :(


Ha nem igénylem a sebészetet még egy darabig akkor kérhetem a nőgyógyászt, hogy ne egy hanem 3 conyline receptet írjon? Valahol olvastam, hogy volt aki 1 hónap alatt 4 üveget használt el, de az helyre is rakta :/



2015. szept. 9. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem bőrgyógyász írt fel ISOPRINOSINE tablettát.
2015. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még végiggondolom, de akkor bőrgyógyászhoz érdemes elszaladni.


No majd még kigondolom :)

2015. szept. 9. 15:33
 3/5 anonim válasza:
Nekem is a múlt héten egy üveg Condolyne-t írt fel a nőgyógyász, azáta napi egyszer használom, de semmi változás még........szerintem nekem is kelleni fog még több üveggel hogy hasson. Elkezdtem most teafa olajjal ecsetelni őket, illetve szedem a grape vital-t, és azzal is kenegetem őket. Hát nem tudom mennyi idő mire eltűnnek a kis mocskok. Ráadásul azt se tudom mióta vannak meg, a doki vette észre, annyira kicsik, és semmi panaszt nem okoztak.
2015. szept. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem sem okoztak panaszt, csak érzem, hogy ott vannak és azért na, nem kéne, hogy tovább terjedjen :S

Most nyaralni megyünk dokihoz nem tudom mikor jutok, a teafa jó, de egy idő után nagyon csíp. Bár nekem kényes helyen van azért ez sem mindegy :S Most rendeltem Aktív balzsamot, anyukám azt ajánlott. Olvastam, hogy erre is hasznos, meglátjuk hat e. A condyline oldat inkább csak kb 5-6 szemölcsre elég amik külön vannak azokat tényleg 3 nap vagy 2*3 nap alatt eltünteti. De nekem sajna csoportosan vannak olyan 20 darab... hát így jártam :S


Jobbulást neked is

2015. szept. 15. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Indol3 c kapszula jött be ! Drága ugyan de azóta 4x olyan lassan jönnek ki a szemölcsök és nem olyan agresszívan. Negyed akkorára nőnek csak és lassabban. Simán kezelem mellette condyline-val. Ha eltüntetem őket hetekig nem látom!
2016. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!