Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még mindig tünet van alul,...

Még mindig tünet van alul, orvos látott. Segítség?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál voltam ott is adtak rá kúpot és kenőcsöt. Ismerősöm ajánlására volt még 3(!) féle kúp, egyikse segített rajtam (Olyan kap, ami nem árt, ha esetleg nem az a problémám ami rajta van). Már lassan 2 hónapra tart,már megőrülök. Valószínűleg megyek vissza nőgyógyászhoz, valakinek még BÁRMI tippje!?


Tünet: kellemetlen szag, fehér folyás,enyhén és ritkán viszketés


Ui: Már az elején kértem az orvostól időpontot, de sajnos a tünet ellenére csak rá 3 hétre fogadott


2022. nov. 28. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Tisztasági betétet használsz? Ha igen, akkor próbáld esetleg elhagyni. Legalábbis hallottam, hogy valakinek az is okoz viszektést meg folyást. De ez csak tipp.
2022. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem hordok :)
2022. nov. 28. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Mivel mosakszol alul? Semmi tusfürdő, intim mosakodó , ugye? Azokra simán lehetsz érzékeny. Párod kezelve volt?

Milyen fehérneműt használsz? Pamut az ideális a szellőzés miatt. Hirtelen ennyi ok ugrik be.

2022. nov. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Intim mosi, júniusban váltottam egy másikra....lehetne az is,de június, július, augusztus, szeptemberben nem volt baj velem, most októberben kezdődött.


Nem volt a páromnak problémája.


Ezek a fehérneműim egy ideje. Nem hiszem, hogy az lenne a probléma



Köszönöm a válaszokat! Lehet hanyagolom az intim mosit, hátha az a baj... Visszaváltok a régire

2022. nov. 30. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nőgyógyászom( a volt sem) nem ajánlja az intim mosakodót. Szappannal próbálj meg helyette mosakodni. Párod lehet tünetmentes hordozó , pingpongozni lehet a fertőzésekkel így . Őt is kezelni kell.
2022. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de a párommal óvszerrel védekezünk. Úgy is elkaphatnám tőle?
2022. nov. 30. 18:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értve, hogy elkaphattam-e. Mivel mióta van ez a probléma, nem csináltuk
2022. nov. 30. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Van, ami ellen nem véd. Ezt sajnos nem tudom pontosan megmondani . Az orvos erről nem mondott semmit sem? Mikrobológiára nem küldtek leoltást? Nincs krónikus betegséged?

Hosszú ideje járok orvoshoz hasonló panaszokkal, tudom milyen elkeserítő ez az egész .

2022. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!