Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan fogamzásgátló...

Van olyan fogamzásgátló amitől nem fog megjönni a mensi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel hogy ez a természetes

Hogy mennyire nagy ajándék nőnek lenni emiatt 😂 kíméljetek meg ettől


Szenvedek tőle minden hónapban, fáj mint állat, hányok és megy a hasam és rohadt sok vért vesztek és emiatt vérszegény vagyok

Kikészít a hangulatingadozás. Egyszerűen létezni nem tudok emiatt a sz*r miatt minimum egy hétig, de van hogy 9 napig :)


Van valami gyógyszer hogy ez a sz*r elő se jöjjön többet? Rohadt idegesítő és a munkahelyemen sem tűrik tovább a táppénzt.


A fájdalomcsillapító nem segít semmit. Bármilyen erősségű mehet a kukába mert max egy órára leszek jól. Meleg vizes sztori az enyhíti a fájdalmat, de jóval több vért vesztek...


Nőgyógyászhoz két hónap mulva tudok szabadulni, az időpont miatt.


2022. dec. 1. 11:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem a mensi miatt vannak bélproblémáim. Ez egy gyulladás szerűség, ami bármikor fellángolhat.

Ha ez mensi közben történik.. Elég elviselhetetlen

2022. dec. 1. 17:23
 12/13 anonim ***** válasza:
13%
Én fájdalmas menstruációmra Flectort veszek be. Viszont csak akkor, amikor elviselhetetlen, mert egyébként erős gyógyszer és csak receptre kapható, de nekem mindig beválik.
2022. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Neked nem gyógyszer kell, hanem minimum endo kivizsgálás.


Fogamzásgátlónál pedig NINCS ciklus, az egy mesterségesen létrehozott dolog.

2022. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!