Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs puffadásban...

Menstruációs puffadásban nektek mi segít?

Figyelt kérdés
Ma a második napja a menstruációmnak, minden normál, csak szokásosan felpuffadtam. Holnapra kellene visszamenjen. Ma futottam, kevesebbet ettem, de nagyobb ígyis a teljes térfogatom. Valami SOS tipp?

2022. dec. 2. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

Semmi, ha normal merteku puffadasrol beszelunk.

De ilyenkor altalaban sokkal rosszabbul erzed magad, mint ahogy kinezel es masok eszre se veszik 😊

2022. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Majd lemegy holnapra, vagy azután.


Ezzel semmit nem tudsz csinálni, normális.

2022. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Semmi. Teljesen rendben vagyok hormonálisan, mégis terhes hasam van.
2022. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott így le titeket, az írja meg, hogy mivel lehet normálizalni. Én sem tudok mást hogy mivel tudnék enyhíteni a puffadáson. Vízhajtó teát ittam most.
2022. dec. 2. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon semmit nem tudsz csinálni szerintem. Én köménymagot főzök ilyenkor, kamillataát, igyekszem kevés olyat enni, ami amúgy is savat csinál, puffaszt. Kellemetlen, a gyomrom a torkomnál van, akkora állandóan, az egész testem, akár egy hordó.
2022. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Bezzeg ha a hiú férfiak vagy a férfi nőgyógyászok/endokrinológusok puffadnának már régen lenne hatásos megoldás.
2022. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
#6 Az biztos! Meg 5-6 napos szabadságolás minden hónapban!
2022. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

7. Ugye?

A sok gyökér, meg mind lepontozott, pedig a férfi orvosok 90%-a sz@rik bele a női panaszokba. Hisztiként diagnosztizálják, elbagetellizálják.

2022. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Pontosan. Pontosan ezért tart itt az endometriózis kezelése, mert az a mentalitás, hogy jaj a menstruáció alap, hogy fáj, ez jutott.
2022. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

9.

Na ez meg a másik! Bár nekem a legnagyobb gondom a puffadás, de amit művelnek az endosokkal a felháborító!

2022. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!